Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M méretezés tapasztalatok?

H&M méretezés tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy bikinialsót, viszont sok helyen olvastam hogy nagyobb méretezésűek.S-es(36-os) a méretem de picit félek megrendelni.Lehet inkább a 34-est kellene megrendelnem?
2016. jan. 18. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én bikinifelső rendeltem onnan, tudtam, hogy mi a méretem, mégis nagyobb lett.

Amúgy meg a boltból egyik bugyinál 36-os kell, másiknál meg 38-as.

Viszont mondjuk egy blézerből meg 34-es kell nekem... Nem ajánlom az online rendelést. Főleg úgy, hogy otthon kell lenned, mikor a futár meghozza a csomagodat, különben visszaküldik. Tehát 3 napig otthon kell lenned végig. Persze küldenek a szállítás közben mail-t, hogy milyne időintervallumban jönnek, de nekem elég kényelmetlen volt.

2016. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyobbak a cuccok mint a mérettáblázat írja... eddig ezt tapasztaltam. Nem rendelnék még egyszer onnan, soha nem lett jó semmi eddig.

Amúgy meg a futár felhív mielőtt hozza a csomagot és meg lehet beszélni vele mikor jó, hol jó, vagy akár azt hogy a szomszéd veszi át... ha nem talál otthon akkor másnap újra próbálkozik. Nem kell otthon ülni miatta, pont ezért jó a futár.

2016. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt szeretném és bár 36-os ugye a méretem érdemesebb akkor 34-es?

2016. jan. 18. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ugyanilyen 36 os méret vagyok és ebből a 38 as lett a jó. Üzletből vettem de nem most. Nyáron hordtam
2016. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, jó lett a méret? :)
2016. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Maradtam mégis a 36-nál és jó lett köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
2016. jan. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!