Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az elasztánt tartalmazó...

Az elasztánt tartalmazó farmert belehet szűkíteni teljesen feszülős skinny nadrágé?

Figyelt kérdés

eredetileg egy egyenesszárú 30-34 es méretű farmer

összetétele: 97! pamut, 3% elasztán

nos a kérdés hogy ha a bokánál is beszűkítem feszülősre, akkor lefogom tudni venni?


2016. jan. 21. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attol fugg mennyire nyulik!

En a newyorkerben vettem super skinny farmert az a bokanal is szuk,de mikor veszem fel akkor ott is nyulik!

Meg bringazni is tudok benne a nyulossaganak koszonhetoen..

2016. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát és azt hogy teszteltem? Nyúlik a szára néztem, de ugye a skinny nadragom összetételeben van poliészter is bőven
2016. jan. 21. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindent be lehet. Mi időnkben nem volt olyan jó világ, magadnak kellett skinnyvé átvarrni a ruhát. Vagy tíz évig ez ment. Lábszárat bevarrni szűkebbre nem ügy, de ha a csipőből is be kéne venni, az nagy cirkusz.


Boka kérdés: Igen, van egy határ, ami után nem fogod tudni le- és felvenni. De ezt most ne én találjam ki, hogy az nálad hány cm. (Akármennyire is nyúlik az anyag, értelemszerűen a megfeszített méret a figyelembe veendő.) Legjobb, ha próbálsz valami hasonlót, amin érzed, hogy ezt alig tudtad áthúzni a bokádon, leméred megfeszített állapotban, és akkor tudod, hogy annál kisebbet nem csinálsz. Roszabb esetben előfordul, hogy az ember kétszer átvarrja (vagy átvarratja - nem tudom), mert rájön, hogy mégsem az igazi. Elsőre nem szokott minden összejönni, az a tanulópénz.


Ha nagyon durva, kemény, hagyományos az anyag, akkor abból extra skinnyt nem ajánlanék, csak mértékkel, mert aztán behajlítani se tudod a lábad.

2016. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!