Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam egy deichmannos Nike...

Kaptam egy deichmannos Nike sportcipőt (39-es méretet) de nyomja a lábujjam. így 40esre cseréltettem, de ezt meg nagynak érzem, nem tartja ugy a lábam. Cseréljem ki inkább a kisebbre, megenged e a gyöngyvászon anyag annyit, hogy ne nyomja a lábujjam?

Figyelt kérdés
Egyébként minden cipőm 39es, soha nem hordtam 40es méretet.Szélességben nem szűk a 39es, csak hosszában nyomja a lábujjam.Sőt ez tramplibb a lábamon nem oylan csinos mint a kisebbik.

2016. jan. 22. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább másik cipőt választanék.
2016. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha enged is, akkor ránézésre lesz nagyon ronda, eldeformálódott púp lenne a lábujjadnál, válassz másik cipőt szerintem is.
2016. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha tetszik a cipő nyilván cseréld ki 40-esre. Nem tartja a lábad? Ugyan már... fél centivel nagyobb csak. Húzd szorosabbra a fűzőjét. Nekem 36-7-es lábam van, mégis van 39-es csizmám is, mert annyira megtetszett, hogy nem számított, hogy nincs a méretemben. (Csizmánál nem látszik, hogy nagyobb) Van olyan cipőm is ami szorít, nem számít az sem, mert imádom. A sportcipőm is kissé nyomja a lábujjam, és? kit érdekel?

Egy nő se adjon már túl sokat a kényelemre!

Ha meg nem tetszik a cipő egyértelmű, hogy válassz másikat.

2016. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem enged a gyöngyvászon. Nekem volt szerencsém egy fehér cipőhöz, ami kicsit nyomta az ujjam, de mondom nem vészes. Otthon vettem észre, hogy tiszta vér a zoknim meg a cipőm is. Kidobtam, azóta pedig csak olyan cipőt veszek, ami nem nyom a boltban sem.
2016. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy a szimplán ki fog szakadni ott rövid időn belül.
2016. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!