Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Lunar Force 1 Duckboot -...

Nike Lunar Force 1 Duckboot - vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik ez a cipő, főleg a tüskék az orrán nagyon bejönnek, és azon gondolkodok, hogy vegyek-e ilyet. A problémám az, hogy szívesen járnék ilyenben télen, de amilyen rövid a tél mostanában mifelénk, és amilyen kevés hó van, lehet, hogy nem tudnám eléggé kihasználni ezt a cipőt. Most van normál Air Force 1-om, igazából az is megteszi ebben az időben, abban sem fázik a lábam, úgyhogy lehet, nem is kell ezen az éghajlaton ilyen meleg cipő, mint ez a duckboot. Pedig tényleg nagyon tetszik. Szerintetek? Valakinek van ilyenje?



2016. jan. 22. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jól néz ki ! :DDD Ezt korábban már én is néztem, de az ára miatt inkább lemondtam róla...xD A jelenlegi Air Max cipőmben sem fázik a lábam, így most nem veszek új cipőt, majd csak tavasszal...:)
2016. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ronda. Olyan ormótlan, mint az igénytelen csajokon a mocsárjáró (iszonyat vastag talpú cipők)


20/F

2016. jan. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!