Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesz egy lány GOTH stílusú?

Mitől lesz egy lány GOTH stílusú?

Figyelt kérdés
Miért kezdenek el fekete barokk vagy reneszánsz kori ruhákban járni? És miért szeretik a koponyákat meg a csontokat ? Mire jó ez az egész stílus ? Szerintem a többi emberre ijesztően hat és kirekesztik valamelyest az ilyen lányokat és barátot is nehezebben találnak. Miért jó ez nekik?
2016. jan. 31. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Barokk? Reneszánsz? A név ellenére ez az öltözködés egyáltalán nem antik.
2016. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Egy Poe könyvvel a párnájuk alatt aludtak és így ébredtek:D


Amúgy nem feltétlenül. Nekem pl. szimpik.

2016. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem ijesztő (én is goth vagyok), bár igaz, szeretjük a "ridegebb" dolgokat. A goth stílusnak sok ágazata van pl.: viktoriánus goth vagy középkori stb...De sokan vannak, akik ezeket az ágazatokat összekeverik és hozzáraknak valamit.

Szeretjük a művészetet: például én odavagyok a klasszikus zenéért, a színházért és főleg a történelemért. Verseket szívesen olvasok (főleg a romantikus verseket: Edgar Allan Poe, Arany János, Petőfi Sándor...). Én inkább a viktoriánus ágazat felé hajlok inkább.

A barátkozással sincsen problémám...És nem feltétlenül kell szeretni a csontokat vagy a koponyát ;)

2016. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A viktoriánus gothok a legszebbek számomra! Ezek a lányok azért öltöznek így, mert szeretnének elegánsak/nőiesek lenni és ez a mai divattal nem hozható össze. A koponyák/csontok horrorisztikus, elvont dolgok, nem meglepő, hogy egy fekete ruhákat viselő lány ezeket is maga köré vonja. Aki magára vállal egy extrém stílust, azt nem érdekli az emberek véleménye. Így érzi jól magát, nem akar sodródni az árral.

15/L

2016. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem vagyok viktoriánus goth :)))


Nálam csak és kizárólag miniszoknya jöhet szóba, az ilyen hosszú krinolinos cuccokba beleakadok, és a csipkétől kiver a víz. De többnyire farmert hordok, övekkel, meg zenekaros pólókat, úgy képzeld el, hogy nagyjából a deathrock stílus kicsit leegyszerűsített változata. Igen, vannak széjjel tépett ruháim, de nagyrészt a hétköznapokban csak a szakadt farmerig vagy neccig megyek el.


Szerintem ezt a stílust két dolog határozza meg, a frizura és a cipő, a többi nagyon sokféle lehet. Meg hát a fekete szín, de ez sem feltétlenül igaz, ha nagyon akarja az ember, azért van még sokféle más lehetőség is.


Miért kezdtem el így öltözni? Mert nekem tetszett, és szerettem kísérletezni. Egyszerűen azoknak a cuccoknak amiket mindenki más hord, a nagy része nem tetszik, valami több kellet, érdekesebb.


Nem gondolom hogy ez ijesztő lenne, a halloweeni bulikat kivéve nem járok vérrel leöntve, és ha hiszed ha nem emberekkel dolgozom.

Párom van, és köszönjük megvagyunk. Alapvetően egy hasonló embert szeretnék magam mellé, szóval akinek az öltözködésem nem jön be, azzal közös programot szervezni se lenne egyszerű, úgyhogy jobb is hogy ki vannak szűrve az ilyen jelentkezők.

2017. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!