Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valakinek ilyen bandage...

Van valakinek ilyen bandage ruhaja? Tenyleg annyira jo? Valakinek valami velemenye?

Figyelt kérdés

Tobv internetes oldalon lattam mar ilyen ruhakat. Eleg dragak, 20.000 ft nal kezdodnek, amiket en lattam, de olvastam valahol, hogy vekonyabbnak mutatnak a nok benne.

Tapasztalat?


2016. febr. 1. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen? Beírtam google-ba, hátha egyértelmű lesz, de annyi féle ruhát kidob, hogy nem tudom, melyikre gondolsz.
2016. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az osszes, amit kiad bandage ruha. Nagyon surun szott, tapados. Mariah Carey is gyakran hordja, a leghiresebb Herve Leger nevehez fuzodik
2016. febr. 1. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs, felpróbáltam, de még így 50 kilósan se vagyok elég karcsú hozzá. Nekem eléggé "kiadta" a formákat.
2016. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"vekonyabbnak mutatnak a nok benne"


Először is: miért a férfiak nem?

Másodszor: tök mindegy mit veszel fel, ha kövér vagy, egy ruha miatt nem leszel vékony. A tapadós ruha meg soha a büdös életbe nem fogja elrejteni a zsírpárnákat. Épp hogy kiemeli őket.

2016. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3.A ferfiak nem hordanak ruhat 1.

2, nokre nem mondjuk,hogy zsirosak, es 3, ha fingod sincs mirol van szo, akkor ne irogass baromsagot.

Hallottal mar olyat,hogy alakfornalo ruha? Ez is az!

2016. febr. 1. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
csak a ruhától nem lesz jó alakod. ha veszel alá alakformáló bugyit akkor igen. de akkor meg már felesleges ez a "csodaruha"
2016. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Akkor megint:

1, ha a férfiak nem hordanak ruhát, akkor miért emelted ki, hogy a nők néznek ki vékonyabbnak a ruhában.

2, amúgy meg trollkodásnak szántam.

3, hagyjuk már az alakformáló hülyeséget, hány éves vagy hogy ezt még elhiszed? Persze valószínű, hogy nem kamu, beleerőlteted magad a ruhába és ha még valamennyit lefog a zsírodból, akkor a vastag lábadon, meg a karjaidon fog kiütközni a különbség. Max a fűző az ami tényleg elszorít, az se túl egészséges.


20E ft-ért ruha még nem drága, sőt, de az olyan is.


Nyugodtan nevezhetem a zsírt lányokon is zsírnak, mivel az akkor is zsír, hogyha gyöngybetűkkel írod körül.

2016. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!