Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted hogyan kéne öltözköd...

Szerinted hogyan kéne öltözködnie egy huszonéves, harmincéves és negyvenéves korosztályú lánynak/nőnek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 13:34
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Ahogy akar. Munkahelyen nyilván annak megfelelően, de utcára ahogy akar.
2016. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
nincs erre szabály.. nyilván alkatának és alkalomnak megfelelően, ízlésesen.
2016. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A stílusának, korának, és az alkatának megfelelöen :)

Én 31 vagyok,szeretem a nőies, finom ruhákat,de mindent felveszek szinte, viszont pl én már cikinek érzem pl a mesefigurás vagy a pospivillantós ruhákat. :) Ezt leszámítva ugyanúgy öltözöm mint huszonéves koromban.

2016. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki a saját egyéniségének és alkatának megfelelően. Nyilván egy 40 éves már kicsit hülyén néz ki szegecses övvel, de szerintem 20-40 között nincsenek akkora nagy eltérések.

Nyilván másképp öltözködik egy bolti eladó, mint egy irodában dolgozó. Én az öltözködésben inkább azt látom, hogy sok nő nagyon melléfog, mert bár divatos akar lenni, nem illik hozzá, vagy a testalkatához a ruha.

2016. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Így: [link]


37/KAN

2016. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy akar.
2016. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy neki jól esik! :)



Na így már felpontoztok?


37/KAN

2016. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!