Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ki hord az utcára is...

Fanita21 kérdése:

Lányok ki hord az utcára is combfixet? 28L

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Utálom a harisnyanadrágot.
2016. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert utalod?
2016. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert látszik a ruha alatt a derékrészem, meg macerás a mosdóbamenetel, mindig lecsúszik, könnyebben kiszakad (nálam legalábbis), hosszú a lábam, nehezen találok a méretemben, stb stb stb
2016. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En fiu vagyok,a parom adott egy parat telire ha bringazok,de rolam sosem csuszott le,csak fura erzes viselni valamiert levenni megkonnyebbules ,csuszkal a nejlon miatt,erzem a nadragot meg nem is a vekonysaga miatt,de rovidtavra jo..
2016. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát első olvasásra azt hittem combfixet adott a barátnőd! :-D

Nadrág alatt rajtam se csúszik le, ha nagyon hideg van akkor felveszem azért farmer alá,úgy nem is tud lecsúszni, tartja a gatya, meg valószínűleg ez nem egy általános probléma, csak én még sose kaptam a mértemben. Hosszú a lábam, ami hosszra jó, az fent bő, vagy rövid, és nem jön fel teljesen, stb. De tényleg furcsa érzés nadrág alatt hordani. Valahogy érzed ahogy csúszkál rajta. Csak így veszem fel nagynéha, ha tényleg nagyon hideg van, de az szerencsére nem sűrűn fordul elő, idén talán egyszer volt ilyen. Nyáron meg úgyse látja senki mi van rajtam nincs ráírva, hogy nem harismyanadrág.

2016. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt hordok. Számomra kényelmesebb ha meg lecsúszna akkor veszek fel hozzá tartót. Szoknya meg bővebb ruha alatt nem látszódik.
2016. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5!

Nem combfixet adott, de latom kesobb rajottel ! :))

2016. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!