Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol kaphatok...

Budapesten hol kaphatok terepmintás nadrágot?

Figyelt kérdés

Hol lehet kapni Bp.-en terepmintàs nadràgot?Rengeteg boltbam voltam de ilyen nincs..sehol.Max a 5-8èveseknèl.

Fèrfi rèszlegen is inkàbb haggyuk ott màr több a női nadràg..

14/L



#ruha #nadrág #férfi #terep #katona #női #katonai #terepminta #Terepmintà #Csaklegyenvàlasz
2016. febr. 5. 20:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi! En mar voltam mert fiu vagyok es tudom mi folyik ott bent!

Egy no mar a kikepzes alatt kiesik a sorbol...

2016. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

1.Nem katona akarok lenni vagy vagyok csak tetszik..

2.Igen nő vagyok akinek levan nyirva a haja bakancsban jàr ès fèrfi polòkat vàsàrolok mert azokban èrzem jòl magam kèptelen vagyok minimàlis női ruhàkat felvenni mert rosszul leszek :)

2016. febr. 18. 19:35
 13/20 anonim ***** válasza:

Biztos helyes vagy kérdező :) A new yorkerben dolgozott régebben egy hasonló stílusú csaj, nagyon bejött, de nem mertem megszólítani.

A Terranovában is van ilyen gatya, én is lehet veszek.

2016. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy no ferfi ruhaban ?!

Sokkal nagyobb valasztek van a noi osztalyon mint a ferfin!

Pont azert van hogy a fiukon mindeg ugyan az az osszeallitas van mert nincs valasztek!!

Mar csak a szabas sem stimmel egy noi alakra ha ferfi ruhat veszel...

2016. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Engedtessék meg, hogy eldöntsem, kit tartok helyesnek.


Nekem a fiús ruhában lévő lányok jobban bejönnek, mint a kopogós cipőben imbolygók.


De a csőfarmeros fiúkat is megnézem, mert ők is tetszenek.


Aztán hogy engem vagy a nekem tetszőket langyinak gondolják-e, az már mellékes.

2016. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van!De attol meg szharul nez ki.....
2016. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%-os te egész biztosan nem voltál katona, akkor tudnád hogy egy nő is teljesíteni tudja... De mindegy, ritka bunkó és előítéletes vagy.
2016. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Bocs hogy mertem leirni a velemenyemet es elarulom 1990.ben a deli hatarorsegben szolgaltam a jugoszlav haboru idejen!

DE KISLANYOKAT nem lattam a szakaszomban mert a kikepzo tisztem is jot rohogott volna rajtuk a vereb izomzatukkal mit tudtak volna felemelni...

2016. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#3-as te jó hülye vagy! 😂 én jót röhögtem a gyökérségeden...alapból lehet egy nő katona! 😄 és miért lenne lány? 😂 15/L
2016. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ráadásul nagyon keveri a szezont a fazonnal :D 90'-ben persze, hogy nem volt ott nő, mivel a nőket nem sorozták be :D de ma már mehet nő is katonának, önként ;) mindegy, ő egy soviniszta öregember.
2016. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!