Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évesen vehetek fel mini...

Hány évesen vehetek fel mini tűsarkút?

Figyelt kérdés
Tudok benne járni ,mini szóval nem 20 centis ,hanem 9 ,lemértem ,hogy biztosan tudjam.Hány éves kortól nem ciki felvenni?Normális választ!Aki normálisan válaszol annak zöld kéz.:)Aki leszól annak piros kéz!

2016. febr. 6. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fú, hát szerintem a 9 cm is elég magas, legalábbis nekem van egy 10 centisem, és kacsázok benne, mint egy idióta. xD Ha tényleg (és tényleg! :)) tudsz benne járni, akkor szerintem 15-16 évesen már nem ciki felvenni.
2016. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Mini tűsarok = 3 cm körül. A 9 már magas. Leginkább alkalmakra való felnőtt nőknek. Tiniken nem néz ki túl jól mert nem szoktak megfelelően öltözni hozzá, túl gyerekek még.
2016. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy vicc, hogy a 9 a mini. Normális nő annál magasabbat fel se vesz. Nagyon esetleg ha törpenövésű mint Hayden Panettiere, de a 10 fölötti platformos rémségek inkább látszanak patának mint cipőnek.


Érettségi évében kb.

2016. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tényleg tudok benne menni ,de csak ünnepségekre venném fel.És ez nem olyan nagyon vékony de azért mégis kicsit olyan tűsarkús.Láttam már sok 14 évesen rendes tűsarkút bocs.
2016. febr. 8. 18:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Am 8centis a tánc cipőnk sarka.
2016. febr. 8. 18:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Am ment a zöld!!
2016. febr. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!