Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lest idén nyáron az igazán...

Mi lest idén nyáron az igazán menő öltözék 20-on éves lányoknak? Nézegettem a bemutatókat, de nem tudtam kivenni. Szeretném felfrissíteni a ruhatáram!

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
sztem ugyanez, a short-toppal..persze a vekonyaknal.
2016. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha linkelnétek is valamit. Természetes közép szőke és világos bőrű vagyok, nem túl vékony.
2016. febr. 6. 19:15
 3/17 A kérdező kommentje:
Szívesen hordanék szoknyát, vagy ruhát és szineset. Melyek a divat szinek? És a szabásvonal? A ruhatáromban jelenleg szinte kizárólag rövid és hosszú nadrágom van, fekete és drapp színben, egyszerű halvány színű ing és egyszínű póló vagy top - főleg fekete).
2016. febr. 6. 19:24
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
csipke és bőr mint anyag, valamint halvány pasztell színek mint barack, bézs, pezsgő, valamint az élénk színek meglepő párosítása. Mintákból pedig leopárd és a virágminták.
2016. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, de gáz vagy... én midig színes ruhákat hordok, mert az tetszik. Szabásnál azt hordd, ami jól áll, különben nevetségesen fogsz kinézni.
2016. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A divatot nem lehet előre tudni. Az lesz a divat, amit aktuálisan sokan hordanak. A divattervezők nem divattervezők, hanem ruhatervezők. Nem kötelező divat szerint öltözködni, emellett fölösleges és béna is. Divattól függetlenül, azt hordd, amit szeretsz, amit szépnek találsz, ne más mondja már meg. Most miért akarod magadat beszabályozni, hogy csak a divat szerint öltözködsz? Meg ez olyan "tinis" nekem kicsit, bocsi, hogy azt figyelni, hogy mi a menő. Amúgyis, van neked saját véleményed, hogy milyenek a szép ruhák, és azt vedd meg, ami jól mutat rajtad, amiben csinos vagy. Tuti, hogy vannak olyanok, és nem kell feltétlenül "menőnek" is lennie.
2016. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe még, de tényleg bocsi, ezer bocsi, csak rávilágítani szeretnék, nem megbántani senkit "mondjátok meg, mit vegyek föl, hogyan öltözködjek, készítsétek ki nekem a ruhákat este, hogy reggel miben menjek, légyszi-légyszi anyu, apu!" És tényleg ezer bocsi, csak ez nekem ez a kérdés durva volt, és tényleg még ezer meg egy bocsi, tényleg-tényleg
2016. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Dehogynem tudják, mi lesz a trend. Nem kialakul a divat, megtervezik. Már két évre előre tudják, hogy mi lesz.
2016. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előző, ezt én is hallottam, csak nem értem, minek figyelnek rájuk. Szerintem ez annyira béna. Mert konkrétan meghallgattam egy divattervező emberkével egy interjút nem olyan rég, és ott is mondta a csaj, hogy 3-4 évre előre megkapják már külföldről, hogy milyen ruháknak kell majd elterjednie adott évben, de ez olyan béna az is, hogy így előre meg akarják mondani. Meg megszabni, hogy mi legyen a felkapott. Semmi értelme nincs neki. Meg amúgy is, miért ne tervezhetnének egyedi ruhát, miért kell a külföldről diktált, és már 3 évvel előre meghatározott sémához igazodni? Olyan izéé már ez szerintem. Szerintem attól függetlenül öltözködjön mindenki, hogy mit diktálnak külföldről vagy akárhonnan, lehet az éppen "divatos" is, meg kevésbé olyan, csak lényeg, hogy jól érezze magát benne - szerintem.
2016. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*Ja és ezzel sem akartam senkit megbántani, meg az a tervező csajszi is amúgy tök aranyos volt, szóval ezzel most nem a ruhamegálmodókat akartam leszólni, meg egyébként is ügyesek, csak örülnék, hogyha nem "használná" senki a divatot, és nem aszerint öltözködnének az emberek, de ez már csak az én véleményem, szóval éntőlem aki akar, divatozzon, csak hát nem értem, minek, de ha akarják/akarjátok:)
2016. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!