Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az baj, ha fiukent...

Krisz9876 kérdése:

Szerintetek az baj, ha fiukent szoktam leggingst es bugyit hordani?

Figyelt kérdés
Mostanaban ilyeneket hordok, csak itthonra meg ha lekell menni az udvarra, boltba suliba stb nemhordok ilyet. Ez baj?

#bugyi #leggings #férfi bugyiban
2016. febr. 8. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2016. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A leggingst gatya alá veszed, vagy rövidnadrággal? Magában elég fura, a bugyi pedig még inkább. Viszont, ha téged nem zavar nem baj...
2016. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Miert lenne baj?

Mindenki azt vesz fel amiben kenyelmesnek erzi magat!

2016. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Kinek lenne baj? Engem az sem zavarna ha miniszoknyában táncolnál a fő tér közepén, mert nem járok arra...

Hogy otthon mit csinálsz az meg magánügy.

2016. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Lány vagyok


Szerintem bajnak semmiképpen nem baj, de számomra elég lelombozó lenne, ha a barátom bugyit hordana. Mármint félre ne értsd, mikor nem találkozunk, vagy mikor csak csinálunk valami közös programot, de nem alszunk együtt (~lényegében mikor nincs különösebb testi kontakt~), akkor értelemszerűen nem baj, meg nem is találom cikinek..csak nekem nem jön be. Fiúkon mindig alsógatya fog tetszeni.


A leggings meg..otthonra kényelmes, semmi gond nincs vele, amíg nem mész benne máshova.

2016. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó leányzó!


A férfi tangáról mi a véleményed? Az bejönne neked egy esztétikus, formás fenéken? :)

2016. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Én sportoláshoz csak leggingseket hordok, nekem nagyon kényelmes, komfortos, és szerintem jól is néz ki. :) Otthon is sokszor leggingsben vagyok. Hétköznapi utcai viseletnek ritkán használom, mert a hétköznapi ruhákhoz nem illeszkedik, de ha sportosabban vagyok öltözve, akkor van hogy felveszem. :)
2016. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

5!

Ti annyi ferfi ruhat hordtok az utcan az nem gond?

Csak a fiuknak nem szabad semmit ugye?

2016. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mostis az van rajtam! Gaz lenne, ha igy mennek le boltba? 14 eves vagyok
2016. febr. 9. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:
98%

Én is viselek leggingset. Én mondjuk hidegbe nadrág alá szoktam venni mert a vastagabb nadrágjaim nem valami kényelmesek főleg hogy rendszeresen kell autóba ülnöm ott meg megy a fűtés abba bele lehet rohadni, kint meg akkor megfagyok benne.

A munkás nadrágom nem elég vastag a jéger alsó meg mindenhogy kényelmetlen nekem. Én mindig legingset veszek alá van vékonyabb meg vastagabb is. Van egy vékony amit a bartánőmtől kaptam mert rá nagy rám igaz 1 számmal kisebb de igen nyúlékony anyaga miatt pont jó rám. Sportoláshoz is csak azt veszek fel, kényelmes nem is zavar a mozgásban sem és nem is rohadok bele de nem is fázok benne. Azt rövid nadrággal szoktam hordani de előfordul az is amikor egy vékony szabadidő nadrág alá veszem fel amikor hűvösebb van.

2016. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!