Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női elegáns/alkalmi ruha...

Női elegáns/alkalmi ruha világmárkák?

Figyelt kérdés

Eljegyzésemre szeretnék egy nagyon kifinomult és elegáns ruhát, milyen világmárkák közül érdemes választani?

Nem igazán szeretem a túl egyszerű ruhákat, legyen finom és nőies.

Köszi. :)



2016. febr. 9. 12:30
 1/10 A kérdező kommentje:
ui: Cipőt már találtam, a Giuseppe Zanotti jóvoltából, ehhez szeretnék valami szép ruhát.
2016. febr. 9. 12:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sétálj végig az Andrássy úton
2016. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elie Saab, Zuhair Murad, Vera Wang, Oscar de la Renta pl.

Tervezői darabok.


Nekem amúgy Elie Saab a kedvencem, én tuti tőle választanék valamit, ha lenne pénzem rá :D

2016. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második hozzászóló, az első kettőt amit említettél,ismerem.. :) Az Elie Saab olyan drága? :)
2016. febr. 9. 15:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek.
2016. febr. 9. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne röhögtess már kérdező, Elie Saab haute couture tervező, nyilván nem filléres! Nem lehetsz valami tájékozott, ha ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. A kb. 500 eurós zanotti cipődet, amit itt Németországban kb. minden 3. nő megengedhet magának néha feldughatod a seggedbe egy Elie Saab ruha árához képest...


Feltételezem, hogy kamu kérdés, de azért egye fene, válaszolok...


Mivel a Zanotti cipők elég extravagánsak gyakran, valami letisztultabb ruhát keresnék, vonalaiban és díszítésében.


De amúgy Ziad Nakad, Peter Langner, Valentino, Giambattista Valli, Rami Kadi, Ralph Lauren, Schiaparelli, Paolo Sebastian


és ugye a szokásosat, mint Chanel, Dior, Dolce&Gabbana, Armani, Versace, Givenchy, Marchesa említeni se kell...

2016. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

UTOLSÓ HOZZÁSZÓLÓ, hol olvastad azt, hogy azt mondom, "filléres"? Azt írták, hogy elég drága tervezésű ruhák, én pedig véltem megkérdezni hogy mégis mennyire.

Másrészről pedig tényleg nem vagyok tájékozott, talán azért is tettem fel ezt a kérdést.Meglepő, ugye?

Nem tudom hogy miért lenne a kérdés kamu, jobb dolgom is van minthogy kamu kérdéseket tegyek fel nap mint nap.

2016. febr. 9. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam, hogy azt írtad, de ne tetesd már a hülyét. Aki megkérdezi, hogy egy haute couture tervező "tényleg olyan drága"-e, az vagy fogyatékos (amennyiben megengedheti magának) vagy nem ebben az árkategóriában mozog.


Az egyszerűbb ruhák 2-3000 euró körül mozognak amúgy, a szebbek 7-10.000 körül vannak.

2016. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tettetem. Válts hangnemet velem szemben, méghozzá azonnal. Nem értek a divattervezőkhöz, és azt sem tudom milyen árkategóriában vannak az ilyesféle ruhák... Nem tudom mégis kinek képzelet magad hogy így beszélsz másokkal..
2016. febr. 9. 23:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ebben az árkategóriában vásároltam eddig ruhákat, na és? :) Akkor most kevesebb vagyok másoktól? :D Megengedhetem magamnak, és nem teszem magam pedig volna mire.. Egyszerű voltam és vagyok.
2016. febr. 9. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!