Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mostani jó időben már lehet...

A mostani jó időben már lehet mezítlábas papucsot felvenni utcára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha nem fázol benne,akkor akkor veszed fel amikor akarod.Miért,neked ki tiltja meg hogy felvedd?

Ha felveszed se fog az első járókelő duplatérddel belédszállni és egy pörgő-forgórúgással megküldeni mert rajtadvan...

2010. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ma reggel 5 C volt. Általában decemberben sincs ennyire hideg:) Szóval én nem érzem még a jó időt:(
2010. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem még ráérsz vele májusig
2010. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

hát.... szerintem is hanyagold még egy kicsikét azt a papucsot. a lakásban hord nyugodtan (höhö) de az utcán még ne. vagy jól megnéznek, vagy jól felfázol. én nem szeretem az olyan embereket akik már azt hiszik 30 fok van (pedig még a fele is épphogy meg van) és már rövid gatya meg papucs meg tököm tudja mi...

19/L

2010. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett lepontozni, csak mert őszinte voltam, és bevallottam, hogy voltam kint már idén papucsban? Nem mindenki olyan, hogy rácsöppen egy csepp eső, és egyből ágynak dől! Igenis én kiskorom óta sokkal hamarább szabadulok meg a cipőtől. Nem is szoktam beteg lenni. És már mezítláb is voltam kint, igaz, csak a fűben, nem az utcán.
2010. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezzel egyetértek, mindenki azt vesz fel utcára, amit akar. Érdekes Nyugaton senkit nem érdekel a másik ruhája!

Én is azon csodálkozom, hogy sokan májusban is téli ruhában vannak ha megjelenik egy felhő aztán idiótán bámul, ha én papucsban vagyok :(


Miért kellett lepontozni, csak mert őszinte voltam, és bevallottam, hogy voltam kint már idén papucsban? Nem mindenki olyan, hogy rácsöppen egy csepp eső, és egyből ágynak dől! Igenis én kiskorom óta sokkal hamarább szabadulok meg a cipőtől. Nem is szoktam beteg lenni. És már mezítláb is voltam kint, igaz, csak a fűben, nem az utcán.

2011. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok két utolsó, nem én pontoztalak le titeket. Én is április elején elővettem a papucsot és azóta többnyire abban járok mezítlábasan, és nem érdekel, h másnak tetszik-e vagy sem. Én nem fázom benne, és kész. Sokan még most is vastag zoknis edzőcipőkben rohangálnak, hát inkább az a röhejes, szerintem :)
2011. máj. 20. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!