Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb cipő? -Nike Roshe Run -Nike Air Force -Nike Air Max Thea -Adidas Superstar

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat is írjatok pls,hogy jó a minősége/tartós?

15/L


2016. febr. 11. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nike Roshe Run- Nem bántam,hogy megvettem. Kényelmes,és sok mindenhez fel tudom húzni. Ha városban hordod,akkor sokáig szép marad.


Nike Air Force- Itt most nem tudom melyikre gondolsz,nekem az air force 2 van meg,és imádom. Ez is nagyon kényelmes,és fel tudom húzni sok mindenhez. Ugyanaz,ha városban hordod,sokáig szép marad.


Nike Air Max Thea- Bocsi,ilyenem még nem volt :(


Adidas Superstar- Hát,először szkeptikusan álltam hozzá a gumi eleje miatt,de nem bántam meg a vételt. Szeretem,ez is funkcionális,és ezt is tudom sokáig hordani,egyéb lábfájás nélkül. De az eleje nekem kezd elszíneződni.


Ezek mellett ajánlom a fordított bőr csizmákat,szerintem sokkal jobban megérik,szebbek is,és tökéletesen megy a barna trench kabátomhoz is. :)


Remélem segíthettem a választásban :)

2016. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!