Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek tetszik ha egy...

Lányok! Nektek tetszik ha egy fiún baseballsapka van?

Figyelt kérdés
Pl egy jókis fullcap,fsbn,vagy DC sapit hordanak? Bejön,mondjuk egy menő pólóval párosítva? :,D
2016. febr. 12. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem.
2016. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, nekem sem. Főleg ha olyan hülyén "a feje fölé csatolja", vagyis még nagyobb a hely a sapi alja és a feje teteje között. Pont a héten nevettem magamban egy ilyen srácon, pláne hogy éjszaka hordta, biztosan nem sütött a szemébe a nap.

De egyébként sem tetszik, a baseball sapi még elmegy, bár arra sem emlékszem, hogy valaha azt mondtam volna, "hú de jól néz ki", de a fullcap végképp nem, olyanok lesznek tőle a srácok, mint a 3 jóbatár és Jerryben az egyik jóbarát, ha valaki emlékszik még arra a mesére.

20/L

2016. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem,gyerekes,ráadásul nem egy LA-i gettóban vagyunk.


18/L

2016. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
NEm! Az egyetemi csoportomban is van egy ilyen majom, sosem veszi le a sapkát.Rohadt idétlen és zavaró.
2016. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem se jön be az ilyen nagyon divatdrukker vans,DC,Obey,Supra,....stb..de pl egy egyszerubb Fsbn sapka amin olyasmi minták vannak mint maga a pólókon ,azok jók nem?
2016. febr. 13. 10:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Azok sem!
2016. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Értsd már meg hogy itt nem a minta a baj, hanem maga a sapka. Meg a hozzáállás. Nem attól lesz jó hogy ilyen-olyan márkájú, sőt ha valaki ennyire le van ragadva a márkánál, az valószínűleg nem egy nagyon érett személyiség, és emiatt sokat veszít a vonzerejéből.
2016. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani, hogy a lanyokbak altalaban mennyire jon be, de ha nyaron 30 fok feletti homersekletben tuzo napon kinn kell uljek valamiert, akkor a sapka a fejemen, inkabb vagyok lame, mint kapok napszurast.
2016. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta vagy, ha azt hiszed a sapka márkájával vagy mintájával van a baj. A gond magával az idétlen sapkával van. És idétlen. És a "menőpóló" is idétlen.


Hogy értsd...



Ez egy férfi:

[link]


Ez egy hülyegyerek:

[link]

2016. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak mert van rajta egy sapi,ami egyébként tök jól néz ki? :/
2016. febr. 13. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!