Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Supra Skytop 2 mennyire...

A Supra Skytop 2 mennyire masszív?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen maga a márka mennyira strapa bíró?
2016. febr. 12. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A Supra átlagosan annyira nem tartós sajnos, legalábbis én így tapasztaltam. Ám a Skytop II. pont egy jól sikerült modell szerintem e tekintetben. Mással felváltva hordva egészen tartós, és annak ellenére, hogy jópár évvel ezelőtt jött ki, még mind a mai napig megállja a helyét design terén.
2016. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tekintve hogy mennyi az ára, nem szeretnék egy olyan cipőt amit nagyon hamar dobhatok ki... Természetesen felváltva, hiszen minden cipő tovább bírja így.

Szóval érdemes megvenni?

2016. febr. 13. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan még valahol a Skytop II.-m, éppen tervezem újra "forgalomba" állítani :D Annyi a baja, hogy kicsit ráncosabb az orra a lépések miatt, meg kicsit kopottabb a sarka/talpa, mint zsír új korában...Nézd, aki szereti az ilyen kicsit futurisztikusabb külsejű cipőket, meg az extra magas szárat is, annak jó választás. Nem mindennap hordva, és akkor is vigyázva rá, azért húzza. Persze fel lehet itt is tenni a kérdést, mint más 40k-s cipőknél, hogy mi ér rajta meg végül is ennyit...?!
2016. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát legtöbb esetben inkább a márkát veszi meg az ember...

Köszönöm a válaszokat!!;-) :-)

2016. febr. 14. 01:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyet tervezel venni egyébként?
2016. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2016. febr. 14. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam :D Szemezek vele amúgy, bár mint minden fehér cipő, ez is elég hisztis lehet, bár legalább az anyaga miatt könnyű tisztítani...Szép darab nagyon, jól néz ki, hajrá!
2016. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha vászon lenne nem venném meg,de ahogy te is mondtad, könnyű tisztítani ezt az anyagot...

Hát, Köszönöm a válaszokat!

Neked is hajrá!

2016. febr. 15. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!