Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben az esős időben latex...

Ebben az esős időben latex szerű nadrágot miért nem árulnak, mint pl esőkabátot?

Figyelt kérdés
Mert elég kellemetlen folyton vizes nadrágba jönni, menni, nem mindenki tud autózni, de ha elmegyek X helyre, kellemetlen ha vizes nadrágban lenni. Esőkabátban se véd teljesen és nem mindenki rajong érte, abba beöltözni.

2016. febr. 13. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túra/kerékpár boltban, decathlonban van esőnadrág. Általában buggyosak, hogy a nadrág fölé föl tudd húzni. Nem valami szexi, de praktikus.
2016. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nadrág fölé nem lehet valami kényelmes.
2016. febr. 13. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele kényelmi szempontból. Mondjuk én eleve skinny, csőnadrágokat,vagy cicanacit hordok,amire ugye ha felveszed ezt a buggyosat, egyáltalán nem zavaró.
2016. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni latex nadrágot bármikor ha az kell. Mondjuk én inkább felveszek egy térdcsizmát mint latexgatyát.
2016. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre találták fel: az esernyőt! Tádám.
2016. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam látni latex nadrágokat, épp ezért kérdeztem, max netről lehetne rendelni 10-15000-ért.

Az esernyő nem jó, tartani kell, a szél elviszi, a nadrág szára elázik.

2016. febr. 23. 10:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Spandex catsuit lenne jó, az nem ázna át, csak abba utcára menni lehet túlzás lenne?
2016. febr. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!