Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor lehet mar ballonkabat...

Ilyenkor lehet mar ballonkabatot hordani? Vagy meg nagyon korai?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 15. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hordani egész évben, semmi sem tiltja. A kérdés, hogy nem fázol-e benne, vagy nem sülsz-e bele.


Most, komolyan! Menj ki az utcára, és nézd meg, milyen idő van. Ha elég meleg a kabátod, hordjad, ha nem elég meleg, akkor cseréld le egy másikra.

2016. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ma a vastagabb szövetkabátomat húztam fel, mert a vékonyabban fáztam. Ballonban megfagynék. Azt olyan 15 fok körül húzok.

Egyébként azt húzol fel, amit akarsz. Ha nem vagy fázós, akkor okés. De amikor valakin látszik, hogy megfagy egy kis dzsekiben vagy még azt sem húz fel, pedig hideg van, az nagyon nevetséges tud lenni.

2016. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva az enyem eleg vastag, terdig er, fazni biztos nem faznek benne
2016. febr. 15. 13:58
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Én ma abban voltam, nem fáztam.
2016. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teeee lenni normális?


A tollkabátomat most cseréltem szövetkabátra.

2016. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rajtam egész télen nem volt tollkabát :)

Ha nem fázol, akkor nem korai. Egy csomó embert láttam ma bőrdzsekiben pulcsival.

2016. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!