Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 4 hónapja vettem egy kabátot...

4 hónapja vettem egy kabátot a New Yorkerben, még visszacserélhetik?

Figyelt kérdés
Október 31.-én vásároltam, megvan a nyugta. Pár napja vettem észre, hogy mindkét ujján felszaladt az anyag a varrásnál, nagyon csúnyán mutat. Szerintem a termék hibás volt, és megjavíttatni nem hiszem, hogy meg lehet... elég sokat fizettem érte, és nem is volt rajtam sokat ezért nagyon fájna a szívemnek ha csak így ki kellene dobnom. Mit gondoltok vissza merjem még vinni?
2016. febr. 16. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel 6 hónapot mondanak, így benne vagy és szerintem vissza is veszik, mert látszik, hogy nem beakadtál valamibe és úgy szakadt ki, hanem a varrás a hibás.
2016. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza es ha ne akarnak cserelni verd ki a balhét! New yorker nem olyan nagylelkü minta h&m és más normalis plazas nayobb üzlet. Nekem kijött a merevítő a bikinimből 1 viseles alkalmavl és nem akartak cserelni kivertem a balhét mindjárt jött valami főnök és kicserélték
2016. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor megpróbálkozom még vele, hátha nem röhögnek ki :)
2016. febr. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!