Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire szexi az egyrészes...

Mennyire szexi az egyrészes fürdőruha és egy magas lánynak (178 cm, vékony, hosszú lábak) jól állna? 17/L

Figyelt kérdés

Internetes lehetőségeket kihasználva szeretnék rendelni fürdőruhát, de nem tudom eldönteni hogy jól állna-e.

hozzátéve mindehhez nincs nagy mellem.


2016. febr. 16. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A 80-as években király lehetett. Baywatch-ban is jó volt a lányokon, na de manapság elég gáz. Elvenné a figyelmet a szép hosszú lábaidról. Ez az én véleményem.
2016. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az egyrészes fürdőruha, főleg ha deréknál magasan felszabott, a szép hosszú lábakra irányítja a figyelmet, és elvonja arról, ami kevésbé előnyös. Szerintem rendeld meg nyugodtan.
2016. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
két egymásnak teljesen ellentmondó válasz. Most megnéztem Jakabos Zsuzsát.Nekem tetszik egyrészes fürdőruhában.
2016. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy igen. szerintem is csak kiemelné a hosszú lábaidat :) szóval én erősen támogatom a vételt :d

22/F

2016. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Palvin Barbi nagyon dögös egyrészesben:

[link]

2016. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nem ő kérdezi.
2016. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!