Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki az egybe részes...

Nagyon ciki az egybe részes fürdőruha?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és van egy 2 éves kisfiam és terhesség alatt nagyon csíkos lett a hasam és arra gondoltam,hogy nyárra egyberészes fürdőruhát vennék. Mostanában már vannak egész jó egybe rucik. Mi a véleményetek?
2010. márc. 31. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az a véleményem, hogy egyáltalán nem ciki. Én pl nagyon jo kis egybe fürdőrucikat láttam. Szoval szerintem nyugodtan.
2010. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

egyáltalán nem ciki:)

ezen az oldalon is írnak róla és a képre kattintva nézegethetsz még fürdőrucis képeket:

[link]

szerintem marha jól néznek ki:)

nekem legalábbis tetszenek:)

2010. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felvehetsz egyberészes fürdőruhát. Az utóbbi években úgyis divatva jöttek. Én is láttam már pár szép darabot.
2010. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem gond, vannak nagyon csinosak is. Bocs: de vagy EGYrészes, vagy EGYBE fürdöruha - helyesen igy kell mondani)
2010. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, ha nem mamisat választassz, akkor jól is ki tud nézni. Esetleg nem gondoltál még olyan bikinire, amelyiknek fentebb ér a bugyija(vastagabb), így nem látszanak a csíkok. Esetleg tankinit még.


[link]


Egyébként ha látnád milyen emberek járkálnak a strandon, akkor egyáltalán nem aggódnál amiatt a pár csík miatt. Sokáig én sem mertem kétrészest felvenni, aztán a látvány miatt meggyőztem magam, hogy én sokkal kisebb darab vagyok, s ha az a nő felveheti a kétrészest, akkor én is.

(Dolgoztam fürdőruha butikban, ilyeneket el tudok képzelni fiatalokon 20-30 között)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(ez utóbbinak volt egy egyberészes változata is, ami nem teljesen egyberészes, mert hátulról olyan, mintha bikinit viselnél, viszont elég széles a bugyija ahhoz, hogy takarja a csíkokat, s a hasnál jobban összeér, mint a fenti bahama sokszínű)


Elég drágák, de jó minőségűek.


De az origami egy fokkal olcsóbb:

[link]

2010. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem ciki, nagyon szépeket láttam mostanában. Tankinin nem gondolkodtál?
2010. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki :)

Én nem szültem, 21 vagyok, mégis csak azért van egy piros, fekete pöttyös egyberészes fürdőruhám, mert annyira megtetszett a boltban.

2010. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugoddtan vegyél ilyen fürdőrucit. Mostanában tényleg nagyon csiniket lehet kapni :D Én a divatlapokban inkább ilyen egyrészes fürdőrucikat láttam. Szerintem nyugodtan vehetsz ilyet.
2010. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

trikinit vegyél

szexi és takar ahol kell

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát és a linkeket! A tankinin gondolkodtam csak az meg szerintem felcsúszhat,nem? Nekem az oldalam is tiszta csík. Ne gondoljátok hogy most csak 2 kis csík miatt "nyafogok" de tényleg nagyon zavarnak. Kövérnek nem vagyok kövér csak hát ezek a csíkok!
2010. ápr. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!