Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a kockásing őrület?

Mi ez a kockásing őrület?

Figyelt kérdés
Mindenki kockásingekről beszél, meg ilyenek, nem hordanak azt, csak képeket tetttek fel róla stb.?

2016. febr. 21. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan én se, annyit hallottam, hogy a tanárok tüntetésükkel akik egyet értenek, azok felveszik a kockás inget,hogy ezzel is támogassák őket.
2016. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ezzel tiltakoznak a tanárok és a diákok a tanítási módszerek ellen. De amúgy is divat, nekem is van itthon. :D
2016. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Utana lehet olvasni de elmondom.Volt egy pali aki kb 70 eves es bocsi most nem tudom megmondani hogy hivjak,o mondta hogy egy tanarnak erkolcsosnek,peldamutatonak kell lennie meg jol oltozottnek nem borostas meg kockasinges nem tudom miknek.Es a media kiragadta ezt az egy szerencsetlen mondatot ugyhogy ezert hordanak kpckas inget hogy ennek ellent mondhassanak stb.
2016. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja értem...,köszönöm!! :)
2016. febr. 21. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a politikus pofa lekezelően beszélt a tanárok követeléseiről, mint akik csak igénytelenül "borostásan és kockás ingben grasszálak" aztán jár a szájuk meg tartják a markukat. Kb fel se fogta, hogy a tanárok nem saját magukért rinyálnak, meg fizetésemelést követelnek hanem arról van szó, hogy a tanítás lassan lehetetlenné van téve az iskolákban.

Ha hallgatott volna, bölcs maradt volna, most az egész ország tudja, hogy ő a dilettáns a kérdésben, és/vagy csak hülyének nézte kb az egész ország összes tanárát.

2016. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!