Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti nem ódzkodtok a használt...

Ti nem ódzkodtok a használt ruhától? (turkáló)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy kéne pár ruha a szekrényembe, pólók, 1-2 pulóver, 1-2 darab ing, egy farmer és valami sötétebb nadrág. Az a baj, hogy ez bőven 20 ezer ft felett lenne amire jelenleg nincs pénzem. Viszont ruha mindenképp kellene, mert szeretnék változatosabban öltözködni, van amit már ki is nőttem. Így alternatívaként gondoltam esetleg a kínai üzletekre, de nem sokkal olcsóbbak mint a h&m, new yorker stb. és a minőségük nem tudom milyen lehet.

Emiatt gondoltam a turkálóra, mert elvileg vannak jó minőségű, márkásabb ruhák olcsón, de valahogy ódzkodok tőle. Más már hordta, beleizzadt, ne adj isten leette. Nem feltétlen látszik rajta, meg úgy is kimosnám, de titeket ez nem zavar ha ruhát vesztek? 17/f



2016. febr. 21. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem igaz, hogy ugyanannyi, mint máshol. Most pl. az összes darabos Hádában 50% kedvezmény van mindenre márciusig. Én szombaton vettem magamnak egy virágos tavaszi ruhát, egy nagyméretű sálat, és a kisfiamnak egy kockás inget és egy farmeringet, kereken 3000 Ft-ot fizettem ezekért. A H&M babaosztályon csak a farmering lett volna 3000, ha sikerül kifognom a leárazás, egyébként 5-6 ezer is megvan egy bébi ing.

Bevallom, a férfi cuccokat nem néztem meg, de a nőiből most 500-700 egy felső, pulóverek 700-1500, nadrág 700-1500 Ft körül voltak.

2016. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más a bajom a turkálóval: ami új és márkás, már rég ki lett szedve, vagy órákig kell utána kotorászni. Gimiben még bementem néha, de ahhoz képest ma már semmit nem lehet kapni.
2016. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, ingeket a Hádában veszek a kilósban. Így akár mindennap másik ing van rajtam. Kopottat nem veszek meg, de legalább változatos és nem 7 ezrekért veszek ugyanolyan inget másutt. Súlyban meg párszáz forintot ad ki. Gatyákat nemigen veszek ott, mert kopottasak.
2016. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi kompromisszum belefér. Igaz, lány vagyok és nem szeretnék lemaradni csinos ruhák és mennyiség terén sem a többiektől, azonban nem vet fel a pénz. Háda 50%-os leárazásokon vásároltam be én is legutóbb. Egymással is kombinálható cuccokat veszek mindig, azon kívül hogy a már meglévő ruháim közt is legyen olyan amihez lehet párosítani :D Így egy fél új tavaszi ruhatárat szereztem 6000 Ftból, 7 ruhadarabbal. Ez három blúz, két másféle felső, egy csinos nadrág és kardigán. Bármelyik fast fashion üzletben ez bőven 10ezer felett lenne, még leárazásokkor is. Van nyilván olyan amit sosem vennék használtan. Fehérnemű és cipő pl. A télikabátokra is inkább gyűjtök hónapokig és veszek drágán újat mert a turisokon nagyon látszik hogy pár évvel ezelőtti szabásuk van (mondjuk ha az a típus tetszene nem zavarna, de az nagyon nem az én stílusom, szval ez már egyéni prob.) De pl bármennyire is szeretem a H&M vagy Zara cuccait, nem tehetem meg hogy egy blúzért kiadjak 8-10 ezret, így turiban veszem töredékéért és találok hasonlókat :).
2016. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!