Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki nem teljesen feszülős...

Aki nem teljesen feszülős nadrágot hord, azt nem tartják a lányok, divatosnak, jól öltözöttnek?

Figyelt kérdés

fontos, hogy most a 14-20 éves korosztályról beszélek!

komolyan mondom már kellemetlenül érzem magam, amikor egy plázába bemegyek, vagy akár utcán járok, hogy minden srácon full feszülős gatya van..én hordok skinnyt is, de egy számmal nagyobbat direkt, mert a lányosan vékony lábaimon gázul állna egy 26/32-es nadrág szerintem..én alapvetően jól öltözködöm szerintem és nem a tömegboltokból ruházkodok (lacost, th) tehát minőségi ruháim vannak, mégis néha úgy érzem ez is gáz, mert a gatyának a lehető legjobban kéne feszülnie..de a lényeg, hogy a skinny nadrágokon nem láttok túl? tudom hülyeség hogy ezzel foglalkozok de most tényleg érdekel :D


2016. febr. 22. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A skinny jól áll a vékony lábakon és igen többnyire aki nem hord szűk farmert az annyira nem divatos =/
2016. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen! Szerintem kenyelmes esmindenhez jol mutat!

Bar van egy sanda gyanum, hogy megint az a gond hogy a ferfiak nem a multbeli divatot kovetik hanem mernek kilepni a szurkesegbol es van akinek ez nem tetszik..

2016. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy már ez számít szürkének pont, mert 10-ből 9 srácon olyan van, é egyébként én is hordok mondtam, de nem olyan ami még a bokámra is ráfeszül, nem ilyeneket: [link]

[link]

2016. febr. 22. 15:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Az általad linkeltek már durvák, az én környezetemben ennyire feszülősöket nem hordanak a srácok.
2016. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem még ez elviselhető egy férfin:

[link]


De megértelek, hogy ilyet nem akarsz felvenni:

[link]


Egyébként nem csak a feszes nadrágok divatosak.

2016. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Utcso!

Az also linkeden a bal pasinak jol all!

Mi a baj vele?

2016. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szürkét akartam inkább kihangsúlyozni.
2016. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de én nem férfi vagyok :D gimis, épp ez az, és igen, rajtam majdnem annyira feszül mint az 5-ös képén lévő bal oldali csávónak, talán picit lazább a combnál, de jobbansemmiképp sem feszül
2016. febr. 22. 17:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az ilyenek tetszenek: [link]


Az ilyen nagyon gáz, és kiábrándító nekem :D : [link]

2016. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, és nemrég tértem át a teljesen feszülős super-skinny sztreccsfarmerokra. Régebben is bejött a csajoknak az öltözékem, de mióta super-skinny farmerokat hordok, még jobban felfigyelnek rám, és többen megdicsérték már, hogy jól áll nekem. :) Pedig jó pár évvel idősebb vagyok a korosztályodnál.
2016. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!