Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék ezekhez...

Hol találhatnék ezekhez hasonló ruhákat?

Figyelt kérdés

Gondolok ezek körül különösen a fekete farmernadrágokra (lehet sima és szaggatott is)

fekete vagy fehér pólók? fekete vagy fehér ingek? fekete bőrdzseki? Az utolsó linkel látható pulcsit vagy bárminek is nevezzék azt?:D

Igen tudom, hogy sima fekete pólókat és ingeket tudok venni bármelyik szar boltban vagy piacon de azok nem az igaziak.. a szabása és a stílusa nem ugyan ilyen ezért nem akarom ott venni.

néhány példa:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. febr. 22. 15:34
 1/3 Roly válasza:
Attól függ hol laksz.
2016. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de azok nem az igaziak.. a szabása és a stílusa nem ugyan ilyen"


Tudom mire gondolsz. A varrások, az anyag stb.

Jobb fekete pólókért a H&M Divided kollekcióját keresd. Blahánál Europeumban is van. Westend és Árkád is tart ilyen kollekciót. Nézd el nekem, hogy most fejből mondom, de sietős :D

Ott találsz majd eldolgozatlan nyakkal, ujjakkal, aszimmetrikus szabással, v kivágással, mélyebb nyakrésszel fekete pólókat. Vagy ahogy a képen is látom longline kivitelben. ZARA esetében is láttam a honlapon egy ilyesmi kollekciót. Bőrdzsekiben szerintem csak az igazi bőrt lehet komolyan venni. Én eBayről szereztem be a sajátomat. Fekete farmert a Mustangban vettem. Outletben, módfelett jó akció volt. 20ezres eredeti ár 9ezerre :) Itthon szaggattam magamnak.


23/f

2016. febr. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi köszi köszi, örök hála! :3 amint lesz időm szétnézek minden helyen!
2016. febr. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!