Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor vászoncipő?

Ilyenkor vászoncipő?

Figyelt kérdés
Annyira jó idő volt ma is, nagyon hülyének néznének ha én holnap egy vans cipőmet venném fel?

2016. febr. 22. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Most figyelem hogy már volt ilyen kérdés, de azért még érdekelnek a vélemények. :)
2016. febr. 22. 21:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Egész télen tornacipőben jártam. Igaz én autóval megyek mindenhová. Amíg bemegyek egy boltba, vagy a munkahelyemre addig nem fázik a lábam.

De pl. ma is olyan jó idő volt ha sétálnom kellett volna akkor sem fázott volna a lábam. Azt nem tudom holnapra milyen időt mond.

Szerintem senki nem nézne hülyének.

2016. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából én is addig vagyok kint amíg reggel meg délután a buszra várok, de ha esik akkor nem veszem fel. (amilyen a szerencsém pont akkor fog szakadni) Köszi a válaszod. :)
2016. febr. 22. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj simán, nekem is volt egy vans korszakom, az elvem az volt, hogy amíg nincs minusz vagy hó addig hordom, egyszer a nagybátyám megkérdezte apumat, hogy, hogy minden okés, nem kell e segítség, mert látja, hogy a gyerek nyári cipőben rohangál télen is. Mire apum mondta, hogy ja van rendes cipője, de ilyen korban van, hogy ha nincs hó vagy minusz ezt hordja, mert szerinte ez a menő... Máig nem bántam meg :-)
2016. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma én is pont egy nyári vansba voltam. Vedd fel nyugodtan :)
2016. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!