Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, bejön ez a still?

Lányok, bejön ez a still?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 26. 19:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
swaggy nigga
2016. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
55%

Nekem nem tetszik.


19|L

2016. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
miért nem? akkor képzeljétek el hogy nincs kivágva a térdénél, mert van olyanom is, és tök ugyanígy áll
2016. febr. 26. 20:01
 5/47 anonim válasza:
56%
Ember, már kicsit idősebb fiúként mondon, hogy ne hordj ilyen nadrágokat. Gondolom nem akarod, hogy ne lehessen gyereked. Bármilyen hihetetlen tényleg streil lehetsz tőle.
2016. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim válasza:
67%

Steril*

Bocsánat

2016. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony lábaid vannak amit kiemel ez a nadrág és a bő póló. Ha híznál kicsit jobb lenne.
2016. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
78%

Ez a super-skinny farmer nagyon jó lenne, ha nem lenne lukas a térdén. Amúgy nagyon jól áll neked, hogy ilyen szépen rád feszül egészen bokáig. :) Persze csak akkor jó, ha a seggeden is ugyanilyen passzentos, és nem lóg, de ez ezen a képen nem látszik, így csak remélni tudom. :) Sajnos sokan elrontják azzal az összhatást, hogy trottyos a seggükön, mintha betojtak volna, és az olyan gáz.

A póló viszont nem tetszik, főleg amiatt, hogy nagyon bő rád, és nem illik a feszes skinny gatyához. Valami szűkebb fazont vegyél fel, ami hasonlóan kiemeli a formáidat, mint a gatya. :)

2016. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Kiemeli a formáit? :D Tényleg nagyon vékony a lábad, ne haragudj, de nem túl formás, bár még ezt a szót sem hallottam kamaszfiúra használva. Ha izmosabb-vastagabb (férfiasabb) lenne a lábad, akkor esetleg jól állhatna, de én akkor is egy kicsit bővebbre szavaznék, meg a térdén kivágott nagyon nem tetszik fiúkon, ha kilóg a szőr, azért, ha borotválja, akkor meg azért (a borotvált férfiláb számomra nagyon taszító). De amúgy ahogy nézem, kb az összes korodbeli srác így mászkál, nem leszel túl kirívó vele. +lehet, hogy túlkoros vagyok ennek a "stillnek" a véleményezéshez, én már vén 20 éves vagyok.
2016. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!