Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok amikor csábitóak,...

Csajok amikor csábitóak, szexik szeretnétek lenni pl. randin mit vesztek fel? Hidegben mit, melegben mit? Fehérneműben kedvenc?

Figyelt kérdés
Írjátok az életkorotokat is.

2016. febr. 27. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
miniszoknya kivágott top
2016. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A harmadik szem válasza:
75%
Szabad megkérdeznem, hogy a kérdezőt miért érdekli ez?
2016. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
96%
Az én értelmezésemben nem az a szexi öltözék, ha valaki mindent kipakol, a lehető legminibb szoknyát vagy ruhát veszi fel, és köldökig van kivágva a felső. Szerintem az sokkal szexibb, ha nem mutatunk meg magunkból mindent, de mégis sokat sejtető a ruházat. Szóval a szexi, csábító jelző alatt én inkább egy testhez simuló ruhára gondolok, ami kiemeli a derekamat, a nőies formáimat. Szexi, de mégsem közönséges.
2016. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Mindegy, csak láttassa az alakomat. Melegben ujjatlan top és rövid short vagy szoknya, szenvedni nem fogok. Cipőt a program alapján választok, de általában lapos talpút, mert egy idő után elkezdek feszengeni a magassarkúban - azt egyébként is csak olyan alkalmakkor szoktam felvenni, mikor autózunk és a program alatt gyakorlatilag csak ülünk végig.


Hidegben mindegy, csak elegáns legyen, passzoljon hozzám, és feleljen meg az első pontban említett kritériumnak. Fehérneműből a fekete és a fehér csipke, bugyiból csak tanga, mert a többit nem szeretem, valamint a szintén elegáns stílusú bodyk tetszenek.


Egyébként a barátomat elmondása alapján semennyire nem érdekli az alkalmi fehérnemű, akár tök egyszerű szabású és egyszínű is lehet, ha előnyösen áll. 26/L

2016. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Mivel nagyon szép lábam van, ezért rövidnadrág vagy mini szoknya. Hidegben ráadásul a libabőrös csupasz lábamra tekintettel kaphatok combsimogatást.

17

2016. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Szoknya combfixel es egy csinosabb szatén blúzzal. Persz hidegebb időben valami testhez álló nadrag. Nyáron meg szeretem az egy részes ruhákat. Fehérneműbol szerencsére párom szereti ha szexist hordok

22

2016. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Általában, ha nagyon ki akarom csípni magam, akkor egy dekoltáltabb felső, esetleg szoknya.

22L

2016. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút attól függ, hogy milyen helyre megyünk.

Mondjuk ha vacsora akkor lényegtelen, hogy kint hideg vagy meleg van.

Én is azt mondanám, a kevesebb néha több.

Magassarkút, testre simuló ruhát vennék fel, hogy azért nőis legyen, de nem extra mini és köldökig kivágott.

2016. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: idegenektől is kaphatsz.
2016. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

cicagatya, felső

fehérnemű: időjárástól függően

(lehet szett, body, combfix harisnyatartóval vagy anélkül stb)

2016. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!