Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gaz ha ferfikent a noi...

Nem gaz ha ferfikent a noi reszlegen szeretek magamnak ruhat valasztani? Ott sokkal tobb a valasztek.

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
hat, attol fugg, milyen cuccokat valasztasz. Ha egyertelmuen noies, akkor ezt ugy hivjak, h transzvesztita es az en olvasatomban ez gaz...
2016. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne baz*d, a másik kérdést is te tetted ki?
2016. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

nem hiszem hogy ő írta ki a másikat. szerintem csak felbaszta az agyát rajta, és most keménykedni próbál.

én továbbra is azt mondom, hogy nem gáz, mint ahogy az se ha nő vásárol férfi részlegen, mégha nekem nem is tetszik egyik se. azt hord mindenki amit akar, csak ezt senki sem képes elfogadni kb.

2016. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Látatlanban azt mondom, hogy de igen, gáz.

Esetleg kifejthetnéd bővebben, hogy mégis mi a bánatot szeretnél férfiként a női részlegről venni???

2016. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Harisnya, skinny farmer.

Utcsonak!

2016. márc. 2. 09:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Mivel egy női skinny farmer tök ugyanolyan, mint egy férfi, ezért felvéve gondolom nem látszik a különbség, ezért így nem. A harisnya egy kicsit fura nekem, de nadrág alatt nyilván az sem látszik.

Így már értem, kicsit ledöbbentem, azt hittem miniszoknyát meg magassarkút szoktál venni.

2016. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem!

Azert hulye nem vagyok!

Csak a praktikussagra hajtok...

2016. márc. 2. 20:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak fiúként női skinny farmerjaim, szeretem őket, mert tök jó feszesek, és nagyon jól nyúlik az anyaguk. :) A seggemen is sokkal jobban állnak, mivel ott is rendesen feszülnek, nem úgy mint a fiú gatyák többsége, ami trottyos. :)


Nejlonharisnyát szintén nőit hordok a nadrág alatt. :)

2016. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi utcso!
2016. márc. 13. 17:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Harisnya helyett miért nem jégert veszel ha fázol?
2016. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!