Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, ha egy vékonyabb...

Miért van az, ha egy vékonyabb lány felvesz egy szoknyát rögtön rossz szemmel néz rá a többi lány?

Figyelt kérdés

Már általános alsó tagozatban is összevesztek velem az osztálytársnőim, mert kaptam egy új ruhát vagy felvettem egy szoknyát vagy egy kicsit csajosabban öltözködtem.

Most már 3.-os vagyok a gimiben, de ez nem változott egyáltalán. Hogyha szoknyába vagyok kevèsbè akarnak hozzám szólni ès rossz szemmel nèznek rám (úgy tűnik).

De ők is szoktak szoknyába járni. Van 2 lány is az osztályunkban. Ők mindennap ès nekik ebből sose volt mèg problèmájuk.

Èn viszont emiatt nem tudok lemondani arról, hogy nèha napján egy kicsit csinibb legyek, mert az önbizalmam nem olyan nagy, de ha èrzem, hogy csinos vagyok akkor az rögtön meglátszik a hangulatomon ès egy kicsit dob az önbizalmamon is.

Apropó az osztály társam a barátom ès szeretnèk neki tetszeni. :D



2016. márc. 2. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatig jól hangzott.


Szard le őket.

2016. márc. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ezért néznek rád rossz szemmel, lehet, hogy alapból utálnak valami más miatt.
2016. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Elhiszed, hogy a barátodnak tetszeni fogsz nadrágban is?
2016. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem képzelődsz, persze az sem mindegy, milyen a szoknya. Ha normális, iskolába való szoknyát veszel fel, pl. egy szolidabb térdig érőt, akkor nem néznek hülyének. Ha valami pi...csamutogató, flitteres izét, akkor persze hülyének fognak nézni.
2016. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet csak tényleg csinosabb vagy szoknyában mint ők, és féltékenyek. Nem kell velük foglalkozni. Nekem is volt ilyen, csak engem meg az zavart ha utcán rám néztek, meg bámultak, vagy be is szóltak. Túl kell tenni ezeken magadat és kész.
2016. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Talan azert mert te tudod hogy oltozkodik egy igazi NO !

Ok meg nincsenek hozzaszokva az eleganciahoz es fura nekik csinosat latni!

2016. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom akikről szó van, azok veled jóban vannak, de a másik két lánnyal, aki mindig szoknyában van, nem. Tehát velük nem foglalkoznak (vagy esetleg pont, hogy de, emiatt nem szeretik, kibeszélik őket, stb.) Tőled meg azt várnák, hogy ugyan olyan slamposan jelenj meg mindig, mint ők. (Enyhe túlzással írtam, nem, nem azt akarom mondani, hogy a nadrág csak slampos lehet.)

Féltékenység a javából, semmi más!

2016. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyennel egyáltalán foglalkozni. Ha te szeretsz szoknyát hordani, akkor csak nyugodtan. Én is jobban szeretek szoknyát hordani, mint nadrágot, és én is hallgattam még gimiben, hogy "kinek akarsz tetszeni,hogy így kiöltöztél?", holott nem épp az volt az elsődleges célom, csak szimplán így éreztem jól magam. Na meg persze számomra a szoknya/ruha viselete nem számít kimondottan "kiöltözésnek", csak számukra, mivel a volt osztálytársnőim nagyrésze sosem hordott szoknyát,csak ha tényleg muszáj volt. Szóval ne foglalkozz az ilyenekkel, nyugodtan hordj amit szeretnél. :)


20/L

2016. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azzal a másik kèt lánnyal elèg jóba vagyok ès èpp az, hogy ők rájuk nem szoktak rossz szemmel nèzni. Az egyik sokkal vèkonyabb, mint èn, a másik pedig husis. De olyan szèp köre alak. Csak van hasa. Ès nagyon jól állnak neki, mert vèkonyítják.:)

Èn a farmer nadrágokat nagyon szeretem ès többsègèben azt hordok, de valamikor felveszek szoknyát heti 1x vagy 2 hetente akkor van ez.

Nem akarok kirívó lenni. Több szoknyám van. Hát van olyan pörgös feketèbe. De van olyan cső szoknyám is, hát az majdnem tèrdig èr. :) vagy inkább combközèp. De nyilván nem mini. Szóval olyanokat hordok, mint a többi lány:)

18 èves vagyok, már csak megtehetem:D

Csak nem èrtettem soha mièrt van ez.

2016. márc. 3. 18:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Az iskola munkahely. Combközépig érő szoknya nem való munkahelyre szerintem. Szóval lehet, hogy ezért néznek ki. Buliba való ruhákba járni hétköznap iskolába nem ildomos.
2016. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!