Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipővásárlásnál az normális,...

Cipővásárlásnál az normális, ha a mintadarabot adják el nekem?

Figyelt kérdés
Ugye a kirakatban ki vannak téve a cipők, amiket a vásárlók felpróbálnak. Az egyik megtetszett, és az eladó ezt csomagolta be nekem, amit ki tudja már hányan próbáltak fel előtte. Ez így rendben van? Nem szóltam semmit, mert nem volt kedvem veszekedni, de azért kicsit most rágódom a dolgon.

2016. márc. 4. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden cipőre igaz. Soha nem tudhatod, hogy előtted ki próbálta fel

. Szerintem, ha a kirakatból vette ki, akkor sokkal esélyesebb, hogy csak a te lábadon volt, gondolom az volt az utolsó abban a méretben.

2016. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez így nincs rendben. Általában az ilyen termékeket amik mintadarabok, olcsóbban adják el.
2016. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem csak azt próbálják fel ami a kirakatban van, hanem az összeset, hiszen mindenkinek más a mérete. Egyetlen esetben nincs rendben, ha kiszívta a nap.
2016. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Előtte biztos rengetegen felpróbálták már, mert ezeket próbálja mindenki, azért vannak kitéve. És egy forinttal nem volt olcsóbb.
2016. márc. 4. 19:02
 5/13 ~OnLány~ ***** válasza:

Egyszer az volt velem,hogy bementem a kedvenc,szokásos cipőüzletembe,szandált akartam vásárolni.

A kirakatban találtam egy hozzám illőt,nagyon tetszett.Felpróbáltam és ugye pont jó volt.

Nem értem,az egyik pár volt csak kint,a másik valószínűleg a dobozában maradt a raktárban és mikor kihozta,hogy felpróbáljam a párját,a két cipő teljesen más színű volt.


Az egyik,ami a kirakatban volt,nagyon világos,bézs színű,a másik meg szemmel nagyon is láthatóan sokkal sötétebb volt. Nyár volt és a kirakatba besütött a nap,több mint valószínű,hogy kihúzta a nap a színét. :D

És nem volt ugyanabban a méretben sem több!

2016. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ~OnLány~ ***** válasza:
Amúgy meg mindig jól nézd át a cipőket és sose fogadd el a kirakatból,kérd meg,hogy hozzanak a raktárból olyat,amit még nem próbáltak fel.Nekem báris mindig kihoztak.Meg sem venném,ha csak a kirakatos volna.
2016. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És persze azt szerencsére le lehet ellenőrizni, hogy melyiket próbálták már fel. Hát nem. Attól még persze mondhatják.
2016. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
gondolj már bele, ha mondjuk egy 40-es darab van kint, azt hogy próbálja fel mindenki? a 36-os meg a 38-as lábú? az üzletben kb minden cipőt próbálgatnak, ami kint van dobozokban és hozzáférnek a vásárlók. ami a kirakatban van, azt pont hogy nem szokták próbálgatni.. vagy nem tudom, ez milyen hely lehet. miért nem mondtad, hogy hozzon egy másikat? de ha nincs baja, akkor nem mindegy?
2016. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak a balos párja volt kint. Elég drága cipő, nem ilyen 10-20 ezer forintos vacak, ezért is bosszant a dolog. Mert ugye az átlagember nem arról híres, hogy normálisan próbál cipőt, nem lazítja ki a fűzőt stb. stb. A 38-as lábú nyilván nem próbálja fel, de ha mondjuk 2 hónapja van kint a cipő, és minden nap csak 5 ember próbálja fel, akinek ez a mérete, már az sem túl szerencsés nekem, mint vásárlónak.
2016. márc. 4. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak akkor adják azt, ha nincs belőle több abban a méretben vagy a boltban. Nem kötelező megvenni, főleg ha hosszú ideje porosodik és a világítás kiszívja a színét. Ha csak 1-2 napja rakták ki, akkor még nem annyira gáz.

Nem veszekedni kell, csak kedvesen megkérdezni, hogy van e belőle még a mintadarabon kívül, ezért senki nem fog rád csúnyán nézni.

2016. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!