Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igényes fiúk, férfiak a...

Igényes fiúk, férfiak a fekete zoknitokat hogyan szoktátok tisztán tartani? Mennyi idő után selejtezitek le?

Figyelt kérdés
szépség, öltözködés

2016. márc. 4. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyzserüen kimosom - attól ugyanis tiszta lesz.


Leselejtezni meg akkor szoktam, ha tönrekement - nem idöre megy, hanem optikára.

2016. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszát az elsőnek!

És többiek?

2016. márc. 4. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Naponta cserélem, kimosom és akkor selejtezem, ha tönkre megy.
2016. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából magát a kérdést sem értem. Minden zoknit,színtől függetlenül,amikor levetem,vagyis használat után kimosunk. Selejtezni akkor szoktam ha kilyukad.
2016. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet igénytelen vagyok :), de én is csak kimosom. Mást nem szoktam vele csinálni.

Leselejtezni pedig akkor szoktam, mikor már látványosan kezd elvékonyodni az anyaga és félő, hogy nemsokára kilyukad.

2016. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Én sajnos sokféle tevékenységhez értek valamennyit, úgyhogy én még meg is varrom, ha kilyukad (ezt ugye stoppolásnak nem lehet nevezni). Meglepően sokáig tart megvarrás után. Kidobni csak végső esetben, ha már többször volt varrva és már átlátszó a lycra miatt, mert a pamut már kikopott belőle (én már csak ilyen szarrágó vagyok és igénytelen).
2016. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyen alapon nem vagyok igényes férfi, de eleve csak kínai fekete zoknit veszek. Ugyanis másutt sehol sem találtam fekete zoknit, ami nem szorít, hanem kényelmes, nincs gumírozás sem, és nem hagy így nyomot a vádlimon. Ezek elég hamar bolyhosodnak, és akkor kuka, de nem drága pótolni.
2016. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!