Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tavaszi cipőt vegyek?

Milyen tavaszi cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Otletem sincs... de.


- ne azzon be, ha esik az eso;

- ne legyen tul meleg;

- ne legyen magas sarka;

- ne legyen kifejezetten sportos;

- ne legyen gumicsizma;

- ne legyen tul keskeny (szeles talpam van).


Letezik valami, ami nekem megfelelo? :D tegyuk hozza azt is, hogy csoro vagyok.


Ha van valakinek otlete, kerem, kepet is linkeljen!


23/L


2016. márc. 6. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm...esetleg bokacsizmára tudnék gondolni, olyanra ami nem vastag hanem igazi tavaszias. Nekem is van olyanom tavaszra. Csak ugye ezzel meg az a baj, hogy melegebb napokon picit hülyén nézhet ki. Nekem emiatt van egy sportcipőm és egy slipon-om is. Lehet érdemesebb lenne beruháznod minimum 2 cipőre. Lehet már olcsóbbakat is kifogni. Nem tudom mennyi a kereted de ha ügyes vagy 5-6000-ből megúszod.

Esetleg még ilyet tudnék elképzelni.Ezt hűvösebb és melegebb napokon is simán lehet hordani.: [link]

2016. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsaid. :))
2016. márc. 6. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit, remélem sikerült találnod! :)
2016. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedden megyek korulnezni. :) sajnos mar nagyon idoszeru, mert az egyik cipomben nagyon faj a labam, a masik meg nyikorog... :D
2016. márc. 6. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig amúgy milyen cipőid voltak? Azok nem váltak be?
2016. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van:

- vászoncipő (rohangászós-sportosabb)

- balerina (kicsit magasabb sarokkal, csini, de piszkosul tör)

- most készülök venni egy kényelmes balerinát, amit hétköznap hordhatok

- gumicsizma! - elengedhetetlen, mivel itt, ha esik, minimum 3-4-5 centi mélységben áll a víz (de mentem már 15-ben is)... kicsit semmilyen a vízelvezetés

2016. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Ma vettem egy bakancsot, ami ugyan viszonylag hosszabb szaru, de nagyon vekony muborbol van, igy remelem, nem azik be es eleg szeles a labfej resze, hogy kenyelmes lehessen. Sajnos szezononkent egy-egy cipot engedhetek csak meg magamnak, szoval fontos volt, hogy olyat valasszak, ami minden szempontbol tokeletes. Koszi meg egyszer ;)
2016. márc. 8. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!