Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostani reggeleken ki mennyire...

Mostani reggeleken ki mennyire öltözik fel?

Figyelt kérdés
Milyen kabátot vesztek fel fejre mit tesztek sokat kell mennem egyik nap fázom a másik nap melegem van napközben,melyik a legjobb megoldás.

2016. márc. 7. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy farmerszoknyát szoktam felvenni leggingsel. Reggel nem fázok benne meg séta közben úgy is bemelegszem egy kicsit, később meg melegem sem lesz benne. Kabátból egy bélelt bőrkabátot szoktam felvenni amibe -15 fokban sem fázok és ebbe az időbe is tűrhető ha nem húzom be a cipzárt. Hosszú ujjú felsőt hordok ilyenkor, meg alatta pulóvert, a pulóvert leveszem ha kezd melegem lenni és a táskámba rakom így elég a kabát bőven. Cipőből sima boka csizmát veszek fel nem is fázok benne de melegem sincs benne +15 fokig.


Sapkát nem szoktam hordani csak ha erős mínuszok vannak, elég dús hajam van meg a fejem sosem szokott fázni.


Van nekem egy vékony kendő sálam az bőven elég szokott lenni erős mínuszokba veszek csak fel kötöttet.


24/N

2016. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rajtam ma balloon volt, vékony kendő, bokacsizma, farmer, kabát alatt pedig egy kötött pulcsi.
2016. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- reggel télikabát pólóval, sapka, bakancs

- napközben vékony kabát hosszú ujjú felsővel, vászon cipő, szélben sapi is

- sál (vékony kendő) mindig, mert szeretem, és kivágottak a felsőim

2016. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eddig még télikabátot hordtam,de pénteken vettem egy fekete bőrdzsekit,szóval mostantól azt hordom.

A kabát alá mostanában, ingeket,pólókat kardigánnal,néha pulcsit is veszek fel.

A nadrágom meg sima farmer,néha leggings.

16/L

2016. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!