Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miylen kreativ páros póló...

Skynet2042 kérdése:

Miylen kreativ páros póló ötleteitek vannak, fiatal pároknak?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek találtam ki hogy ez egy jó ajándék lenne a fél éves fordulónkra, csak nem nagyon vannak jó ötleteim. Tudnátok segiteni?
2016. márc. 7. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami van a levegoben.
2016. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Esetleg valami használható? ?:)

2016. márc. 7. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeretem én nyíl jobb oldalra ( vagy baloldalon amelyik oldalám szoktál sétálni) Mit szeret? pl ha macskákat úgy szeretem mint a macskák a halat és egy álmodozó cica szívvel és halacskával. illetve itt a gugli: [link]
2016. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az elso valasz miert nem hasznalhato? Baratnom fel eve ezzel piszkal, hogy be kellene szerezzunk 2 ilyen polot. Mas paroknal is lattam mar ezt. Persze nem mondanam nagyon kreativnak, de vegulis a szoveg jopofa.
2016. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a design is elég népszerű egyesek körében: [link]


[link]


aliexpressről, ebayről lehet rendelni

2016. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat ami az en fejembol pattant ki az az, hogy mivel mindketten imadjuk a turorudit, ezert o polojanak hatuljara azt irni h "az igazi" es szivecske pottyos lenne a polo mint a csomagolas, az en hatamra meg "a pottyos" felirat es siman pottyos lenne a polo. Nem tudom mennykre ertheto... :D
2016. márc. 8. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Egyszer láttam egy olyan képet, sajnos nem találtam meg, hogy mindkettőjüknek egy piros fekete kockás ing hátán volt fehér felirat.A fiúnak Romeo 01 vagy 10 volt talán a lánynak meg juliet szintén 01 vagy 10 és ilyen mez szerűen hatott. Nekem az volt az eddigi kedvencem.

A king és his queen is elé népszerű, ilyen páros pólóknál. De ajánlom figyelmedbe a weheartitet vagy a pinterest, bár ezek ilyen tipikus lányos oldalak. Ott biztos találsz ötleteket. Tele van az ilyen "csöpögős lányos" dolgokkal.

2016. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dick - pussy
2016. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Haverom külföldről rendelt két egyforma pólót Valentin napra a párjának és a barátnőjének. Annyira romantikus lélek, a pólók keki színűek, és Jézust ábrázolják a fénnyel a háta mögött, gázmaszkban, lőszeres szalaggal a vállán, gépfegyverrel és tojásgránáttal a kezében. :))))
2016. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

👆👆 szerintem az ilyen aranyos, csak picit tömeg.👀😏

2016. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!