Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik lenne jobb választás...

Melyik lenne jobb választás királykék ruhához?

Figyelt kérdés
Királykék ruhámhoz szeretnék alkalmi cipőt. Nem tudok dönteni melyik lenne jobb. Láttam egy ugyanolyan szìnű magassarkú szandált, de lehet úgy már kicsit sok lenne a kék. Amim van az bézs/nude színű cipő, fekete és piros. Ezek jöhetnek szóba, szerintetek melyik lenne a legjobb? És ha a kék cipőt választom, akkor milyen kiegészítők? Előre is köszönöm :)

2016. márc. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekete cipő, fekete kiegészítőkkel passzol hozzá a legjobban!

A kék cipővel már olyan lennél, mint Törpilla :)

2016. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fekete cipő+ezüst kiegészítők, de csak akkor, ha ezek a színek jól állnak neked, egyébként nem érnék el a megfelelő hatást.
2016. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nude!!! Nekem azzal tetszene a legjobban, az mindenhez illik és nagyon csinos is :) Persze fekete is jó, de nude szerintem stílusosabb lenne hozzá.
2016. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!