Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon rosszul állna ilyen...

Nagyon rosszul állna ilyen alakon ez a cipő?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és vékony. Nagyon. Az ismerőseim szerint rosszul látom, és nem vagyok NAGYON vékony, de szerintem meg igen.

Viszont megláttam ezt a cipőt, és beleszerettem (esküszöm, élőben jobban néz ki, és még le is van árazva): [link] (6,5 cm-es a sarka)


De nem mertem megvenni, mert félek, hogy nagyon sz@rul állna... Sokkal vékonyabb és magasabb lennék benne.... Szerintetek is? :S



2016. márc. 12. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy totál jellegtelen semmilyen cipő. A vastag saroktól még vékonyabbnak látszana a lábad.
2016. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a hosszú vékony lábak szépek, vedd meg nyugodtan. jó ez a cipő! hány kg vagy?
2016. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire vagy vékony? Valami referenciát azért linkelhetnél, hogy mégis hogyan képzeljünk el. A lábad vékony csak, vagy máshol is?
2016. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már miért állna rosszul??? Szerintem teljesen rendben lenne.
2016. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:)

#2: 53 kg vagyok, de kb mindenki tobbnek nez, azt mondjak, hogy ennyi kilo tul keves a magassagomhoz, de tobbnek nezek ki, ugyhogy nyugi.


Majd otthon jeresek valami kepet egy hasonlo alaku lanyrol. Csak az a baj, hogy en mindenkit "koverebbnek" latok magamnal, meg a nagyon vekonyakat is, es az ismeroseim azt mondjak, hogy en koverebb vagyok naluk... De nem tudom, szerintem nem.

2016. márc. 13. 05:32
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az annyira nem vészesen kevés, persze nyilván attól függ, hogyan oszlik el. lehet, hogy felül erősebb vagy és a lábad vékonyabb, de lehet fordítva is. én 178 cm vagyok és kb 56 kiló, de sajnos úgy oszlik el, hogy a lábam nem túl vékony. amúgy szedj fel izmot lábra, ha a tiédet túl véznának érzed.. de lehet, tényleg csak beképzeled magadnak.
2016. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sara542 válasza:
Nem néz ki annyira rosszul,de ez ink idősebbeknek állna jól sztem ink ilyen 30 éveseknek,mivel vastag a sarka,és ha ránézek alapbol azt látom,nem egy enyi idősnek való.Persze a te döntésed,ahogy gondolod,úgy legyen... Szebb lenne egyébként(és illene is egy ennyi időshez) ha lenne rajta valami dísz,vagy valami ami feldobja,és nem teszi,egyszerűvé,unalmassá.
2016. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
VEDD MEG! Kifejezetten jól fog állni neked, én 165 cm vagyok nagyon vékony és én meg 8 cm cipőt vettem
2016. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!