Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Nagyon jo ruhakat lattam az interneten de nem merem megrendelni mert a baratom rendelt egy felsot es ugy tudta hogy neki XL es kell de nem volt jo. Hogy tudnam eltalalni a meretet hogy ne jarjak enis igy?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy az oldalon van-e mérettáblázat, ott le vannak írva hogy hány cm derék, mell stb., ha nincs ilyen az oldalon, akkor inkább hanyagold, ha pedig annyira szeretnéd akkor rendeld meg, de 50-50% hogy jó lesz vagy nem.
2016. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a baj a mérettáblázat se garancia, mert a szabáson is sok múlik, én sokszor rendelek netről nem egyszer jártam már így, egyszerűen ha nem jó kicserélteted, a mérettáblázat alapján belövöd amennyire csak tudod...ezzel mindenki így van, hidd el
2016. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vissza lehet küldeni és kicserélik ha nem jó.
2016. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ismerős a helyzet... Járj utána,hogy hogyan és mennyiért lehet visszaküldeni. Egyébként elég nagy rizikó,szerintem akkor érdemes belevágni ha megengedheted magadnak,hogy esetleg a nyakadon marad amit kifizettél és nem jó,vagy ügyesen el tudod adni.Én gyáva vagyok és inkább keresek boltban hasonlót,de neked sok sikert :D
2016. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ honnan rendelsz. Ismert márkák webáruházában be lehet saccolni. Az európai üzletek általában ugyanazt a konfekció méretet használják. Az USA méretezést is át lehet váltani és alapvetően megbízható.

Az olcsó, ázsiai termékekkel már más a helyzet (ebay, ali, stb). Teljesen más a méretezés - gondolom jártál már kínai üzletben... na kb annyira megbízható a címke. Hiába van európai méretezés megadva, sőt, a jobb helyeken centiket is írnak... általában nem is közelíti a valóságot. Ha itthoni S/M-nél nagyobb méret vagy, felejtsd el. Bónusznak sokszor a képhez sem hasonlít, a szín se stimmel és az anyag sem épp az elképzelt. :D Ki lehet fogni jókat, de elég könnyű pofára esni és visszaküldeni nem igen éri meg.

Ha mégis ilyen helyről rendelnél, a konkrét termékre próbálj rákeresni, sok blogon véleményezik, raknak fel valódi képeket és persze csakis megbízható eladótól rendelj. Így azért elég jól minimalizálható a kudarcélmény. :)

2016. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szabad kérdezni,ti honnan rendltek ruhát? én még soha sehol nem rendeltem online,mert attól félek,hogy átverés.

De ha valaki mutatna egy olyan oldalt,ahol már rendelt,és meg is érkezett a rendelt ruha, akkor egyszer rávenném magam.

2016. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én az ivet.eu oldalon néztem ruhát.ismeritek ezt az oldalt?merjek rendelni rola?a méretek hogy vannak rajta?
2016. márc. 14. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam róla, megnéztem, én nem szívesen rendelnék innen.
2016. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
miert?nem tartod megbízhatónak?
2016. márc. 14. 15:41
 10/10 A kérdező kommentje:
ismertek olyan ruhás oldalt ami román mivel én erdélyi vagyok.és megbizhato?
2016. márc. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!