Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőt festhetek temperával?

Cipőt festhetek temperával?

Figyelt kérdés
Szóval nem egy szövet cipőről beszélek hanem egy tipikus kínaiból vett 2000ft-os fekete tűsarkúról. Rózsaszínre szeretném festeni, de valami olyan festékkel ami nem kopik le már attól ha hozzá érek, ráadásul le is jön egy vizes kendőtől.

2016. márc. 14. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
És az eszedbe jutott már hogy mondjuk eleve rózsaszínű cipőt vegyél?
2016. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, ami plusz pénzkidobás mivel a feketét már alapból nem nagyon használom de cosplayhez kell, viszont ha becsúszik egy fotózás akkor meg a pink cipőimmel nem akarok ott díszelegni.


Olyan kommenteket kérek amik a kérdésemre választ ad és nem elküld a boltba venni másikat :D köszi

2016. márc. 14. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Befestheted temperával,de ha víz éri,akkor azonnal le jön.Ráadásul nem tudom,hogy menyire lenne egyenletes a fedése.Én is azt tudom javasolni,hogy inkább vegyél másikat,ha nem akarod magad leégetni.
2016. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tempera lejön bármi is hozzáér és valószínűleg bénán is nézne ki. Ha átmenetileg színes cipőt szeretnék akkor én valami színes anyagot varrnék rá inkább, úgy hogy le is lehessen venni róla.
2016. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak fénykékpre kell, akkor az más,arra elmegy szerintem, nem látszana rajta, de nem tudom mennyire tudnád lemosni utána, szerintem foltos lenne és bemattulna a cipő. Photoshoppal nem lehet beszínezni már a kész fotón?
2016. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akrilfesték. kb 500ft egy tégely, a matt igazán jól fed és vízállóra szárad. Fényes fedőréteget is lehet rá venni. 3000ft-ból meglesz a cipőd és akár később is felveheted.

Ja és festés előtt szerintem érdemes kicsit megcsiszolni a műbőrt finom csiszolópapírral, hogy jobban tapadjon a festék.

2016. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy le is kell jönnie a festéknek. Bocsi akkor a válaszom nem aktuális.


De ha a googlebe beírod, hogy shoe cover cosplay akkor ad ötleteket arra, hogy anyaggal hogyan tudod átalakítani a cipőd.

2016. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Befestheted temperával, de nem lesz olyan szépés nehéz dolgod lesz rendesen eltávoltíani minden festék nyomot róla, ha eredeti formájában akarod ismét használni.


Ha tartós festést szeretnél akkor textil festéket használj, olyan mint az akril, csak rugalmasabb, így nem töredezik annyira.


Ha mindenképp használni szeretnéd még fekete formában akkor valóban inkább varrj rá egy covert, vagy ragassz rá pink ragasztószalagot.

2016. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!