Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas neo label vagy Nike...

Adidas neo label vagy Nike tanjun cipő? Többi lent! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

(Lány vagyok)

Minden nap hordanám utcára, suliba, stb.

Melyik mennyire tartós?

Mert eddig többnyire Vty-s,Fila, más Deichmannos copőim voltak ,amik nem voltak strapabírók és hamar szétmentek.


Melyiket érdemes megvenni?

Melyik a kényelmesebb és tartósabb?


Adidas neo label

[link]


Nike tanjun

[link]



#cipő #Adidas #Nike #Deichmann #adidas neo label
2016. márc. 19. 16:21
 1/7 anonim válasza:
Nekem kettő Adidas cipőm van nagyon szeretem őket állati kényelmesek. Egyik az egy piros Neo label sportolásra pedig ez van meg: [link] kényelmes könnyű és puha. A Nike cipőkért nem vagyok oda eddig akármelyiket próbáltam kényelmetlen volt de sok lányon láttam a tanjun-t és valóban jól néz ki. Próbáld fel neked melyik kényelmesebb :)) Remélem segítettem.
2016. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2.
2016. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a Nike jobb
2016. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adidas, de a másik is jó.
2016. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ha tudtok akkor véleményt is írjatok légyszi :)

2016. márc. 19. 19:37
 6/7 anonim válasza:
Én az Adidast választanám, mert ha jól látom a képen, akkor az a Nike modell ilyen puha anyagból van teljesen. Ami irtó kényelmes (nekem Nike flyknit lunar 3 futócipőm van és az is hasonló rugalmas felsőrészű),de ha picit is esik akkor pillanatok alatt totál beázik. Szóval én praktikusságból az Adidast választanám praktikusság miatt.
2016. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Valószínűleg átázhat.

2016. márc. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!