Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a melltartó méretem,...

Milyen a melltartó méretem, ha 92 a mellbőségem, a mell alatti rész pedig 72?

Figyelt kérdés
Minden oldalon mást ir. Egyiken 70D-70E, másikon 70F. Most akkor melyik? Hol lehet ilyen méretekben egyáltalán kapni, mert sehol nem találtam. Van egy Heidi Klumos 70DD-s melltartóm és egy Marilyn Monros 70D-s, ami kicsi, a többi 75-80-as és a körmérete nagy. Sosem találok olyat, ami megfelel. :(
2016. márc. 19. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, látni kéne.
2016. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

D szerintem kicsi, meg te is azt írod hogy az; a 70DD az itthoni számozás szerint 70E. De ez nem egzakt tudomány, márkák közt is lehet eltérés, fel kell próbálni.


Triumph, M&S, ezekben biztos van, a Tescoban nem vagyok biztos, de rémlik hogy ott is láttam. Turiban is szoktam látni, bár az bizonytalanabb.

2016. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de mind a 2 kicsi, szerintem csak el van számozva. Ezért is lennék kiváncsi, a Triumphról hallottam már, de nem tudtam hol keressem. Köszönöm, hogy segítettél:)
2016. márc. 20. 10:18
 4/6 A kérdező kommentje:
1# személyes találkozót ne beszéljünk meg esetleg? :D
2016. márc. 20. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
3: ha budapesti vagy, itt még akad néhány Aranypók (lehet hogy máshol is van, nem tudom), ott szokott lenni Triumph, illetve a Bécsi úton van egy outletjük (Bécsi út 250, a Lidl-el majdnem szemben). Sajnos amúgy elég drága. A Bonprix-nél lehet rendelni, abban benne van hogy elsőre nem lesz jó a méret, de ha sikerül kikísérletezni, az árban elég jó. Mindkét helyen lehet amúgy bikiniket is venni nagyobb kosármérettel.
2016. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez jól jött, köszi a választ:))
2016. márc. 20. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!