Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Snapback, Full cap, Baseball...

Snapback, Full cap, Baseball cap. /? /

Figyelt kérdés
Keverem őket. Van szögletesebb, kerekebb, egyenes siltes, hajlított siltes, hátán kapcsos, pattintós és sima. Most melyik, melyik? Azt tudom, hogy a fullcap az az amikor hátúl sima - tehát gumis - és egyenes a siltje. A snapback hátúlján többnyire a kapocs van de mi külömbség ez meg egy sima baseball sapka között? Az egyik kerekebb mint a másik vagy mi? És ismerzek még valami ilyesmi sapkafajtákat?
2016. márc. 21. 21:21
 1/4 A kérdező kommentje:
ismertek*
2016. márc. 21. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából le is írtad a különbséget. A snapback kerek, a baseball eleje meg "hajlított" :D. Nem tudom normálisan leírni, de ha beírod őket google képkeresőbe akkor látni fogod a különbséget.
2016. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jobban utánanéztem és a csatos neve strapback. Nekem olyan van, hogy a siltje hajlított, teljesen kerek a kialakítása és gumis. Szerintem ez a snapback-hoz tartozik. Most jutott az eszembe van olyan is ami tépő záras. Ha nem nézzük a silteket akkor a sima gumis a fullcap, a szögletesebb formájú pattintós a snapback, a csatos strapback és akkor a tépő záras a
2016. márc. 23. 21:03
 4/4 A kérdező kommentje:
baseball. A beseball hajlított és összes többi sima. (az előzőt véletlen elküldtem)
2016. márc. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!