Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamis cipőt rendeltem (? )

Hamis cipőt rendeltem (? )

Figyelt kérdés

Rendeltem a vateráról egy cipőt, még nem érkezett meg, de már utaltam és gondoltam megnézem ma újra a képeket, erre látom, hogy nem a sarkán, hanem az oldalán van a supra felirat, és a talpa se egyszínű, de viszont ott a supra logója


Az lenne a kérdésem hogy most mi a tehendő, a pénzem vissza tudom kapni még, vagy már ne is reménykedjek?



2016. márc. 23. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy egyesek mennyit adnak a szaros márkákra.. "úristen Zara, Bershka, Nike, Supra" aztán meg sokszor nincs rá elég pénz próbálják minnél olcsóbban beszerezni de jajj kiderül, hogy hamisítvány és akkor meg összedőlt a világ. Pedig az ilyen DC, Supra, Vans és hasonlók eredetiben se bírják valami sokáig, nekem is volt több cipőm is sajnos ilyen
2016. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen, én garagestoreról rendeltem annak is az oldalán van a supra, szóval nem feltétlenül jelenti azt hogy hamis de ha linkelsz egy képet, én megmondom :-D

előző .. :-) nekem már vagy négy éve megvan az első supra cipőm és még mindig semmi baja, csak látszódik rajt a használat, ugyhogy nem hiszem hogy annyi lehetett azóta ha ennyire tudod :-) egyébként én most gyűjtöttem be a negyedilet, és még mindig inádom! Tavaly vettem vanst, és utoljára is, mivel alig használtam egy hónapig de már szétjött!!

2016. márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!