Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőknél miért természetes és...

Nőknél miért természetes és férfiaknál miért nem?

Figyelt kérdés

Mindenfelé (pl most suli miatt jutott eszembe) látni a csajokon olyan felsőket, ruhadarabokat amikből kilátszik a válluk. Top, vagy egyberuha stb

Ez teljesen természetes (mármint tényleg az, nem azért írom mert gond lenne ezzel :D). Viszont, ha férfi létemre felveszek egy ujjatlan pólót vagy atlétát egy öltönymellénnyel (stílusomba vág) már kapom a kérdést, hogy "nem fázok?" Meg a megjegyzést, hogy még nincs nyár. Egy bárból meg egyenesen kinéznének, ha ujjatlan ingbe állítanék be. Mellettem meg mondjuk egy vállakat, karokat szabadon hagyó egyberuhában ülne egy hölgy :D Vicces.

De nem értem ez miért alakult így.



2016. márc. 24. 06:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert a pasik nem kivancsiak a valladra a csajokera meg igen ennyi
2016. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
mert így van, operáltasd át magad nővé, ha nem tetszik.
2016. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
93%
Még bármi változhat, régen csak a férfiak hordtak magassarkút.
2016. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Én nem foglalkozok sose ki mit mond, had mondják, ha úgy szeretsz lenni bátran legyél, sok hülye imád mást fikázni, az ilyenekre kár odafigyelni.
2016. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

stílusodba vág az atléta öltönymellény, vagy az ujjatlan ing?

Ez nem tudom hogy milyen stílus, de elég ratyi.

2016. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
Atléta öltönnyel??? Ujjatlan ing?
2016. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Én se értem :D Hogyhogy atléta öltönymellénnyel??? El se tudom képzelni. Meg férfi ujjatlan ing???

Egyébként szerintem még elég hideg van ahhoz, hogy bárkinek is kint legyen a válla...

2016. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Azt nézik jó szemmel mindig csak ami épp divat... de nem kell ezzel foglalkozni, öltözz úgy ahogy te akarsz. Senki másnak nem kell megfelelni.
2016. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jaa nem ettől teszem függővé mit veszek fel, csak érdekelt szerintetek ez mitől alakult így.

Aki meg nem tudja elképzelni az öltönymellény és ujjatlan párosítást annak itt az a fotó:


[link]


Ez meg egy olyan összeállítás, ami módfelett én vagyok:

[link]

2016. márc. 24. 14:42
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Elso!

A ferfiak valoban nem kivancsiak ra, de mi a helyzet a nokkek??

Amugy megszokhattad mar kerdezo, hogy mi ferfiak elnyonasban vagyunk a nokkel szemben, pedig ok vivtak ki az egyenjogusagot!!

Na persze! Ami mar elnyomassa fajult...

2016. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!