Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok ajánlani viszonylag...

Tudtok ajánlani viszonylag olcsó, megbízható ruha rendelős oldalakat?

Figyelt kérdés
Az asos-t ismerem, de picit olcsóbbat szeretnék, ahol kb. olyan árakon mozognak a ruhák mint nálunk az ilyen "plázás" üzletekben, de azért viszonylag jó legyen az áruk minősége. Ha valaki ismer még ilyen oldalakat, van tapasztalata velük, tudna segíteni?
2016. márc. 24. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Sheinside, én általában innen rendelek és nem csalódtam még bennük. Max annyi volt velük a gond, hogy a színe kicsit eltért a képtől, vagy nagy volt rám, de a minőségük mindig jó és nem is annyira drága. [link]


YoyoMelody, szerintem ez is nagyon jó és viszonylag olcsó : [link]

ABadDay: [link]

Newdress, ez is nagyon jó: [link]

2016. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Fashiondays.hu

Van sok drága cucc közte, de a keresésnél alul be tudod állítani, hogy max mennyit akarsz kiadni, így csak azokat a termékeket dobja ki. Ingyenes a szállítás. Nekem a legutóbbi csomag amit rendeltem kb 3 nap alatt érkezett meg. Jó minőségűek a cuccok.


Forever21.com

Minőségileg kb a New Yorker és a H&M között van, de szerintem olcsóbb mint a H&M. Kb 1600 Ft-nak megfelelő euró a postaköltség, ha jól emlékszem (de már régen rendeltem.


Boohoo.com

Jó minőségű ruhák, de drágább mint egy H&M. Postaköltséget nem tudom, de úgy emlékszem viszonylag magas.


Szerintem a Sheinside és társait hanyagold, kínai minőségű szar ruhákat küldenek, amiknek a nagy részét az ebayen is megtalálod töredék árért ingyenes postaköltséggel. Ráadásul olyan rossz minőségű az összes ilyen kínai webshopos cucc, hogy max 1 szezont bírnak ki, de lehet, hogy sokat mondtam.

2016. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Sheinside valóban kínai oldal, de nagyon is jó minőségűek, csak ha 80-90%-al olcsóbban árulnak valamit, akkor az már érdekes.

Kedves másodil válaszoló: a Világ ruhagyártásának 80 %-a keleten zajlik. Ha nem kínai ruhát akarsz azt meg kell fizetni jól.

2016. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

A második válaszoló vagyok.


Rendeltem már a Sheinsideról, még csak nem is a legolcsóbb termékek közül (5000 Ft-ért egy sortot, ami a képen nagyon jól nézett ki). Borzalmas, gagyi minőséget kaptam, pár mosás után már bolyhosodott, rossz volt a szabása.


Valóban igaz, hogy a legtöbb ruhát Kínában gyártják, de nagyon nem mindegy, hogy milyen alapanyagból. A H&M és a Zara is Kínában varratja a ruháit (többek között) mert ott a legolcsóbb a munkaerő, viszont ők küldik az alapanyagot. Összehasonlíthatatlan egy tipikus "kínai kínai" minőséggel. Tény, hogy a H&M sem egy csúcskategória, de még mindig sokkal jobb mint egy kínai.

2016. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én amiket ismerek és szeretek:

- Romwe

- SheIn

- Asos

- Zaful

2018. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!