Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, hogy katonai ruhákat hordok?

Rambo vezér kérdése:

Baj, hogy katonai ruhákat hordok?

Figyelt kérdés
Legtöbbször rajtam van a combtáska és ha nincs túl hideg, akkor a taktikai mellényt is felveszem.

2016. márc. 24. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha emellé még kopasz is vagy én lehet h beszrnék tőled az utcán este :D
2016. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira kopasz:)
2016. márc. 24. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

ÖÖÖ.. úgy őszintén, ki nem sz..rja le, hogy másnak mi a véleménye, ha neked tetszik és szívesen hordod? Tudtommal az emberek maguknak öltöznek és nem másnak.

Tehát, akkor miért érdekel más véleménye? Ha azt mondom, hogy baj, akkor már soha többé nem fogod felvenni? Gondolom nem, akkor meg a kérdésnek mi értelme van?

2016. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kíváncsi, hogy miért néznek rám úgy, mint egy marslakóra :)
2016. márc. 24. 22:46
 5/9 anonim válasza:

Mikor airsoft után bemegyünk a városba kajálni terepruhában nagyon bámulnak az emberek. A házak ablakaiból,a kocsikból,ahonnan lehet.

Ott jön 5 terepruhás ember.talán katonák?!(mert mi 5en vagyunk)

Mindenesetre nem találkoznak ilyennel nap mint nap az utcán és meglepetésként éri őket és persze szokatlan. De menő.

De vannak olyan katonai holmik amiket nem lehet felvenni utcára mert megbüntetnek,mi ilyenkor csak a zubbonyt hagyjuk magunkon meg a bakancsot és úgy megyünk "várost nézni"

2016. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz rá, mert pisztolytáska, taktikai mellény a terepruhára és hopp, máris rendőrségi ügy lehet belőle.
2016. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszett és tetszik a katonai cucc, bármilyen
2016. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a vagányabb katonai cuccok jól néznek ki,de érdemes lágyítani mindig valamivel és a pronyós dolgokat mellőzni,mint az övtáska,meg a combtáska.

lágyítani lehet pl hogy a bomberhez nem oldalzsebest veszel fel hanem szűkített farmert.

a taktikai mellényt szűkítteted és egy feszülős pólóra veszed fel,vagy slim fit inghez mint han solo.

de a lógós nem testre álló taktikai mellény és az ilyen övtáska meg combtáska az full pronyó.

az oadátból meríthetsz pár ötletet.

ott a dean nevű szereplő elég gyakran hord m65öt,bombert,vállpántos ingeket stb katonai cuccokat amik vagányul vannak kombinálva.

2016. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a nevedről jut eszembe,hogy rambo gúnyája a mai napig lehet menő katonai stílus.

m65 kabát,kék levis 501,egy kockás ing,dzsungel bakancs.

annyiban lehet módosítani,hogy ő betűrve hordta a farmert a bakancsba,te ne tűrd be.

aztán ezt lehet kombinálni bomberrel,különböző színű flanel ingekkel,vagy váll pántos ingekkel és farmerokkal.

2016. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!