Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden nadrágomnak bűzös a...

Minden nadrágomnak bűzös a két szár közötti része. Miért?

Figyelt kérdés
Ha viselem, hiába zuhanyzás után veszem fel, estére már kellemetlen szagú, sokszor pisi szagú is. A bugyim is ilyen, pedig reggel zuhanyzom. Pisilés után megtörlöm magam mindig. Akkor miért? Mit lehet tenni?
2016. márc. 26. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Fújd be a bugyid parfümmel oszt annyi.
2016. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy befújd, ne hallgass az előzőre! Az esze elment. Olyan fertőzést kapnál tőle hogy csak na.
2016. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet gombás vagy valamilyen oknál fogva. Nézesd mef magad nődokival, addig meg tegyél be tisztasági betétet amit legalább 4 óránként cserélsz.
2016. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló jellegű, a doki fertőzést mondott, felírt rá krémet és elmúlt a probléma
2016. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, a kerdesbol nem derül ki, fiú vagy vagy lany? Hany eves? Miota tart a problema? Nem faztal fel mostanaban?

Ez semmiképpen nem normalis, mindenképp el kell menned dokihoz vele. Ha tenyleg megtorlod meg minden akkor valahogy szivarog az a vizelet, ez mondjuk amennyire tudom, idősebb noknel jellemző, árulnak kifejezetten erre való inkontinenciabetétet.

De ez csak tüneti kezelés, a doki tudja csak megmondani, mi a baj forrása, magától nem szűnik meg csak ugy.

2016. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

"Bocsi, a kerdesbol nem derül ki, fiú vagy vagy lany? "


Mi fiúk ritkán hordunk bugyit...

2016. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

"Mi fiúk ritkán hordunk bugyit..."


Beszélj csak a saját nevedben, cukipofa!

(** :-D **)

2016. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Semmit, valószínűleg olyan a berendezés, én is ilyen vagyok, illetve egész nap egy műszálas anyagú széken ülök egy irodában, ez sem használ. Én is érzem olykor a saját szagom...pedig tisztálkodom és nem élek nemi életet, hogy fertőzött legyek.Annyit lehet tenni, hogy pamut anyagú nadrágot,alsóneműt veszel fel.
2016. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fertőzés lehet szerintem... nem kell hozzá nemi életet élni hogy elkapj valamit. Normál esetben nincs szaga az embernek, műszálas gatyában sem ilyen hamar.
2016. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne nézetni egy kenetet.Addig is esetleg,amikor alkalom adódik rá megtörölheted magad nedves törlőkendővel(de figyelj rá,hogy parfüm mentes legyen és természetesen csak kívülről,belülről ne,nehogy nagyobb gondok csinálj)
2016. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!