Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Obag vélemény? Megéri 30 ezerért?

Obag vélemény? Megéri 30 ezerért?

Figyelt kérdés
Van 30ezer forintom táskára. Általában 10ezer forintért szoktam venni nagyon szép táskákat /h&m,parfois,zara/,de az Obagek is nagyon tetszenek mert kulonlegessé lehet tenni és divatos is. Szerintetek megéri 30ezerért vagy inkább máshol vegyek 2-3táskát olcsobban?! Köszo 18/L

2016. márc. 27. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Hát azt írod, hogy nagyon tetszenek neked. Akkor mi a kérdés? :D
2016. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az hogy szerintetek megéri-e ilyen sok pénzért egy táskát venni..:)
2016. márc. 27. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Vennék 30 ezerért táskát, ha nagyon megtetszene és mondjuk bőrből lenne, viszont egy Obagért nem adnék ki ennyit.
2016. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Sokkal drágább táskáim vannak, ezt csak azert írom, hogy tudd, nem az árával van bajom. Nekem egyszerűen nem tetszenek az obagek. Múltkor bementem az üzletbe, adtam egy esélyt neki. De nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Ráadásul már mindenki obaggel szaladgál kb. Tömegcikk lett, amilyen gyorsan jott, olyan gyorsan megy is majd.

De ha neked tetszik, es szeretnéd, akkor ne az árát nézd, hanem azt, hogy neked az kell, és vedd meg! :)

2016. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Neked kell tudni. Nekem nem érné meg. Én 3ezer körül vettem táskát, utoljára 6 éve, még annak sincs semmi baja. 30ezerért értelmes dolgokat is lehet venni. Biztos nem költenék ennyit táskára. Még ha tetszene is az obag, inkább csinálnék hasonlót magamnak, az sem kerülne feleennyibe sem.
2016. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem költenék ennyit rá.
2016. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
61%
Undorító az a táska.
2016. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az obag,szóval én nem vennék. Eddig úgy gondoltam hogy egy igazán szuper bőr táskát lehet hogy veszek majd, azt hiszem ezek is 30 körül vannak. Viszont ahogy elnézem a műbőr táskáimat,.. évekig bírják. Mire tönkremennek rá is unok, szóval lehet hogy nem kell nekem bőr táska.


Mérlegeld, hogy mennyire tetszik, mennyire van rá vagy másra szükséged stb. Aztán ha csak mellette döntesz, akkor viseld boldogan.

2016. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Valami ritó ronda, durva, nagydarab, műanyag hatású táskák én a kirakatnál tovább nem is mentem, nem értem itt Mo-n hogy tudják egyáltalán eladni.

Valami celebritásnak lehet benne üzlet.

Pedig vannak nagyon drága táskáim ahogy az egyik hozzászóló írta, LV, Prada, Burberry a legnagyobb kedvencem, de én értetlenül állok ezelőtt a lomha, durva, ízléstelen valami előtt.....

De ha neked tetszik vedd meg, de ennél tényleg szebb kidolgozású, fiatalosabb táskák vannak még olcsóbban is.

2016. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Régi kérdés. Én is vacillaltam rajta az ára miatt. Először vettem egy hamisat gagyi felirattal de eléggé cikinek tartottam pedig maga a táska nagyon szép volt. Aztán rajzoltam magam és vettem 2 dbot kb 1 hét különbséggel. Hozzateszem használtat de eredetiket vettem. Az egyik belső nélkül 20 ezer volt a másik kompletten 28 ezer. Extra sokat nem nyertem csak néhány ezret de megerte mert gyakorlatilag új állapotú táskákat vettem amiket imádok és már nem tartom szegyennek ha valaki ranez a táskara mert ez garantáltan az aminek látszik.

Ha van rá pénzed és tetszik vedd meg. Ha emiatt 2 hónapig ehezel akkor merlegeld. Ne mások véleménye alapján dönts hanem a sajatod.


Hozzateszem hogy mivel ezek elég fura darabok szerintem egy farmer póló szetthez nem nagyon illenek. Inkább bohókás ruhák tunikak bizsuk stb.

2016. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!