Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kemény ruhák tiniknek?

Kemény ruhák tiniknek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és szeretnék több stílust kipróbálni. Épp a keménynél tartok, de nincs sok ötletem ruhákban. Valaki küldene képeket? Köszi
2016. márc. 29. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem, mi (legalábbis én) tudtuk, hogy hogy érted a kérdést, csak poénnak szántuk a páncélt.


Amúgy nekem ilyesmi a stílusom, de azért, mert ilyen vagyok, nem azért mert hasra ütöttem, és azt mondtam, "na most ilyen leszek". :D

Ha van pontosabb kérdésed, mondd. :)

2016. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez elég mókás...hogy kell elképzelni? 2 hétig plázacica, 2 hétig punk, 2 hétig hipster?

Hiába akarsz "keménynek" látszani, ha nem vagy az. (Főleg ez az autószerelős duma...😂...tudsz egyáltalán valamit az autókról?) Csak nevetség tárgya leszel. Azt hordd, ami tetszik.

2016. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, én is erre próbáltam célozni a 9. válaszban...de hát ha ezt akarja...végülis az ő dolga, lehet, hogy csak keresi a stílusát...aztán talán egyszer betalál. :D

(előtted voltam)

2016. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A csaj legyen kemény, ne a ruha vs kemény ruhák tiniknek.
2016. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félreértettétek a kérdésem. Azért mert pár ruha képet kértem, még nem jelenti azt, hogy fel is veszem őket.

És nem azt mondtam, hogy autót akarok szerelni, hanem csak támpontot akartam adni, de valóban talán többet tudok a kocsikról mint te.

2016. márc. 30. 14:39
 16/17 anonim ***** válasza:
Versenyezzünk hogy ki tud többet?
2016. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
:D
2016. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!